ADHD,VD- půjčování hraček

169
1.5.17 18:25

Adhd,VD-pujcovani hracek.4roky.

Jak vase deti s touto poruchou zvladaji pujcovani hracek? Nas malej na vse „to je moje“.Uz jsem z toho nestastna.Kdyz po nekom neco chce a poprosi.Ale chce to hned. Nechce cekat.Kdyz mame navstevu tak maloco pujci. Porad chce to co ten druhej.Kdyz neni po jeho tak jeci.Furt vysvetluju. Uz jsem zoufala.Bude mit 4roky a uz je to na palicu. I kdyby byly dve veci stejne tak jeci ze chce tu druhou.Do tri let to jeste uslo.Ale za ten rok se rozjel.Ve skolce problem.Doma taky. Celkove je to s nim tezky.Ale to pujcovani veci je total horor. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7975
1.5.17 18:43

:D Podobně. Cokolivek z jejího pohledu jen trochu emotivnějšího, okamžitě ječí. Navíc se naučila, že to děsný ječení často na lidi zabírá a raději jí ustoupí a vyklidí pole. Ale u nás je to naopak, ještě nedávno se s ní nedalo ani souvisle chodit, protože se věčně válela na zemi a ječela. Teď po tom čtvrtém roce udělala v sebeovládání obr pokrok. Ale třeba syn, terý ADHD nemá, byl na půjčování ještě děsnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
1.5.17 18:57

Tak tohle znám dobře, do 4 let horor. Teď už je to mnohem lepší. Ale ještě teď dovede dělat scény a nebo se urážet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35028
1.5.17 20:33

Mám doma dítko se stejnými vadami, půjčování je peklo a i naopak, všechno chce, takže kluci jsou celý den v sobě a perou se o hračky, je to peklo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
1.5.17 20:59

@kotyk no ty brdo uplne stejnyyy.Ten kdyz zajeci tak utikaj i veverky na strome. Chodit teda jak kdy.Spis vali motorku nebo koloodrazedlo.Ale obcas se sekne ze nejde a ani nevim proc.Tak ho za sebou vlecu. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
1.5.17 21:01

Dekuji za odpovedi.Mne uz to pripadne jak sci-fi toto.Furt vysvetlovani. Usmernovani. Prvne kdyz dojde navsteva tak schovanej za me ak se stydi a pak se predvadi hruza des.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama