Aeorobní vaginitis - osvědčené léky

17.5.16 12:49

aeorobní vaginitis - osvědčené léky

Ahoj, mám problém. Už několik měsíců mám těžký aerobní vaginitis. Poprvé mi na to pomohl Macmiror, pak se to vrátilo a doktorka mi předepsala dalacin krém a ten mi vůbec nepomohl. Pak jsem šla znovu k doktorce a nechala si napasat znovu macmiror, ale podruhé už nepomohl. Už nevím co s tím. Sex skoro mít nemůžu, protože to bolí a pak jsem celý den nateklá a už to vůbec nejde. Máte někdo nějaké zkušenosti? Prosím už nevím co dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Maddi-Jane
17.5.16 13:31

Na hodně chronických problémů pomáhají zelené potraviny, ale pozor, je jich na trhu hodně a ne všechny jsou kvalitní, já mám dobrou zkušenost s firmou green ways(nemám sice problém jak ty, ale pomohly mi s jiným problémem). Ono ze začátku se ti to může zhoršit, jak se tělo detoxikuje, ale pak přijde zlepšení a vyléčení, tak to zkus a uvidíš, akorát je to teda celkem finanční pálka…

• Citovat
  • Upravit
3259
17.5.16 14:18

Vyplachovat vodou s pár kapkami Tea tree oilu. V lékárně se dostane koupit i přímo naředěný v ampulkach - nevím jak se to jmenuje. Ale je to zbytečně drahé. Jsem taky před časem něco hledala tady v diskuzích a toto mě zaujalo, jelikož jsem to mohla rovnou doma vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 14:40

Děkuji a myslíte, že mi to ten zánět vyléčí? je to už v docela vážný formě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maddi-Jane
17.5.16 14:58

No chce to prostě vyzkoušet no, jestli ti to vyléčí to ti nikdo 100% neřekne…na každého působí něco jiného…

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama