Africké fialky - výměna

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1346
8.6.14 21:55

Tak tohle mi vykvetlo z jednoho lístečku :-) hledala jsem na netu a prý to možné je…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5732
9.6.14 11:28

@Saneska To je fešanda. Spíš jako by byly sesazené 3 rostlinky. Je to nějaká se jménem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1346
9.6.14 11:53

@Fialik Nene, jsou to tři rostlinky z jednoho lístku a bohužel název nemám…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5732
9.6.14 12:48

@Saneska aha, tak to bude asi sport. Škoda, že nevíš název, dalo by se dohledat, která je „nejsprávnější“. Ale všechny jsou krásné a dělají radost :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1346
9.6.14 12:54

@Fialik Leda že by se nám to nějak pomíchalo, ale to se mi nezdá, lístky mají totožné, někde jsem i četla, že další generace může vyvést odlišně…chtěla bych tuto záhadu vysvětlit :-) možné je všechno…:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
876
9.6.14 14:29

Holky tak jsem se dočkala a lístky už mají kořínky.

Saneska- fialka je nádherná :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1346
9.6.14 15:50

@critline Gratuluji ke kořínkům :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1346
10.6.14 19:43

Dnes mi vykvetla další, na fotce je spíše do fialova, ve skutečnosti je spíše růžová :-) Máme v bytě v těhle vedrech příšerné vedro, takže musím zalévat každý den, jak jste na tom vy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1346
10.6.14 20:23

Ještě jednoho květu jsem si dnes všimla :-) dělají mi radost :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1346
10.6.14 20:24

Slibovaný květ :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5732
10.6.14 21:10

@Saneska máte to teda nádherný. Já zalévám skoro ob den, ale kontroluju každý den. Taky tu máme docela teplo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1346
10.6.14 21:16

My tu máme hrozně a to máme celý den zatažené žaluzie, vůbec se mi v tomhle vedru nechce žehlit :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
876
13.6.14 08:58

Ahoj holky :mavam:
ja zalevam 2× týdně a zatím stačí. Manžel udělal skleníček tak už jsem tam šoupla lístky od Vás. Akorát teda jsme udělala pitominu-dala jsem lístky do tech jednorázových malých květináčku- taková jako papírovina- a ty smrdí jak morký dřevo :D Takže ložnice- jak v lese.
Jinak jsme dnes neodolala a objednala dalších 10 listů- miniatury :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1346
13.6.14 10:20

@critline Tak doufám, že rozdělíš, až budeš mít vzrostlé rostliny :) až mi zakoření těch třicet, co tu mám, taky nějaké objednám, tak pak můžeme zase měnit :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
876
13.6.14 10:25

Určitě až budou tak rada zas vyměním. jen nevím kam s tím :D To je fakt manie.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Party Time spotřebiče

  • (4.8) + 30 recenzí

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný