Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Tak tohle mi vykvetlo z jednoho lístečku
hledala jsem na netu a prý to možné je…
@Saneska To je fešanda. Spíš jako by byly sesazené 3 rostlinky. Je to nějaká se jménem?
@Fialik Nene, jsou to tři rostlinky z jednoho lístku a bohužel název nemám…
@Saneska aha, tak to bude asi sport. Škoda, že nevíš název, dalo by se dohledat, která je „nejsprávnější“. Ale všechny jsou krásné a dělají radost ![]()
@Fialik Leda že by se nám to nějak pomíchalo, ale to se mi nezdá, lístky mají totožné, někde jsem i četla, že další generace může vyvést odlišně…chtěla bych tuto záhadu vysvětlit
možné je všechno…:-)
Holky tak jsem se dočkala a lístky už mají kořínky.
Saneska- fialka je nádherná ![]()
Dnes mi vykvetla další, na fotce je spíše do fialova, ve skutečnosti je spíše růžová
Máme v bytě v těhle vedrech příšerné vedro, takže musím zalévat každý den, jak jste na tom vy?
@Saneska máte to teda nádherný. Já zalévám skoro ob den, ale kontroluju každý den. Taky tu máme docela teplo.
My tu máme hrozně a to máme celý den zatažené žaluzie, vůbec se mi v tomhle vedru nechce žehlit ![]()
Ahoj holky ![]()
ja zalevam 2× týdně a zatím stačí. Manžel udělal skleníček tak už jsem tam šoupla lístky od Vás. Akorát teda jsme udělala pitominu-dala jsem lístky do tech jednorázových malých květináčku- taková jako papírovina- a ty smrdí jak morký dřevo
Takže ložnice- jak v lese.
Jinak jsme dnes neodolala a objednala dalších 10 listů- miniatury ![]()
@critline Tak doufám, že rozdělíš, až budeš mít vzrostlé rostliny
až mi zakoření těch třicet, co tu mám, taky nějaké objednám, tak pak můžeme zase měnit ![]()
Určitě až budou tak rada zas vyměním. jen nevím kam s tím
To je fakt manie.