Akné na zádech (ramena, dekolt)

171
30.5.21 13:41

Akné na zádech (ramena,dekolt)

Ahoj, prosím řekněte mi někdo co vám pomohlo na akné na zádech? Jsem z toho už zoufalá 🙄 přiložim foto :)
Udelaji se mi některé bolaky co opravdu bolí a zbytek male pupínky snad všude 😔 děkuji moooc 🙏 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.5.21 13:44

Kdysi na kožním jsem na to dostala přípravek, děsně smrděl, ale pomohl. Za pár měsíců bylo vše pryč a už se to nikdy nevrátilo. Na název si už nevzpomenu. Myslím, že to bylo něco se sírou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
30.5.21 13:47

@Kazimíra Olejovka zavolám si zítra na kožní, snad mi něco da

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
30.5.21 13:54

Dieta (nic sladkého a mastneho a žádné mliko), pak bavlněné oblečení, nemýt žádnými parfemovanymi gely, nedrapat to. Mě kdysi pomohlo konopne mýdlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
30.5.21 14:00

@Kriss Tina sladké nejím vůbec, mastné to už musí být a mléko jen do kávy a max jednou za čas jogurty 🙂 kouknu po tom mydlu moc děkuji:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3947
30.5.21 14:16

Můj muž na to taky hodně trpěl. Pak byl na vyšetření (nesouviselo s tímto problémem), kdy mu mimo jiné zjistili zvýšený cholesterol. Začal brát léky na něj a už to mívá jen občas sem tam. Pak jsem někde četla, že to může být i tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
30.5.21 14:36

To nic není, já to měla dvakrát horší. Pomáhá vhodné oblečení. Nejlepší je to odpálit na sluníčku to je 100%. Peelingy, mě taky hodně pomohla kosmeticka, která mě to odrhla peelingem a normálně i vymackala. Je to nechutný a nejvíc se to dělá přes zimu. Třeba umělá podprsenka je vyroji hnedka první den. Škoda takový hezký tetování, ale to sluníčko zabírá úplně nejlíp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
30.5.21 14:42

@Gežitka Začala jsem chodit ted kvůli tomu do solária abych to vypálila:D tak snad to zabere. Mám problém se odhalit v létě totiž. Necítím se dobře 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
30.5.21 15:22

Kožní a alergologie.

Jo a vyhoď aviváž, prášek vyměn za hypoalergenní, nos přírodní materiály na svršcích, co je máš přímo na kuži a na vlasy používej nedráždivou kosmetkuku, zejmena bez kokosoveho oleje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
30.5.21 16:19

@Ou Peru jedině v kvalitních praskach( atopický ekzém) u syna, takže tim to nebude. Vlasy myju také kvalitním šamponem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
9.6.21 15:28

Měla jsem to mnohem, mnohem horší. V momentě, kdy jsem otěhotněla, to úplně přešlo. Takže u mě za to mohly pravděpodobně hormony. Na kožním mi vůbec nepomohli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat