Akné-velké podkožní boláky. Nějaké rady?

2164
27.4.17 14:52

akné-velké podkožní boláky. Nějaké rady ?

Ahoj holky, chtěla bych se poradit co s ksichtem, jelikož už fakt nevím :D :pocitac: Začalo se mi dělat akné. Tedy vždycky jsem měla akné, ale ted se mi dělají takové velké, podkožní, červné boule. Jsou to opravdu boule, bolí na dotek, problém je, že vymáčknout nejdou. Nic z toho zkrátka nevyleze, trvá třeba 14 dní i dýl než zmizí a zůstane po nich červený flek. Pokud uzraje a dá se vymáčknout, je to takový ten jeban, který vystříkne na zrcadlo doslova :poblion:. Ke kožní jsem chodila, poslední dobou jsem tam nebyla. Dala mi akorát mastičku a takovou vodičku, kterou jsem si měla potírat klasické akné (to jsem ty boule ještě neměla), nemůžu si vzpomenout na jméno, nemám to zrovna u sebe. Antikoncepci jsem přestala brát před rokem, pochybuju že by se tyto problémy objevily až ted. Nemáte nějaké typy co koupit třeba v lékárně? Dělá se mi to nejvíc kolem brady a na tvářích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

27.4.17 14:56

Se vetřu, po porodu mam to samé. Snad někdo poradi neco účinného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2164
27.4.17 15:23

@Tichošlápek tak asi nikdo neporadí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 15:26

@Quinn7 pomazat ichtoxylem a pravidelně brát zinek s hořčíkem, ideálně to doplňovat pangaminem. Někdo tvrdí, že mu po něm pleť rozkvete, ale neznám nikoho, kdo by to tak měl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
27.4.17 15:29

A co jsi změnila, že se začaly dělat až teď?

nezačala jsi jíst více mléčných výrobků, sladkých…? změna kosmetiky?

• Nahlásit
  • Citovat
14145
27.4.17 15:51

Upevnit imunitu rekla bych. Zkuste jist ovoce a pit hodne vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
27.4.17 15:51

Já vždycky na tyhle hluboké a bolavé potvory dala na noc černou mast a zalepila náplastí, abych si neumazala povlečení. Po několika dnech to buď vytáhlo hnis nebo se vstřebal.

Ale teď jsem prodělala 6měsíční kúru s Curakné a jsem teda spokojená. Je to driják, ale nemám na obličeji nic. Snad mi to vydrží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
27.4.17 16:08

Zkus vysadit laktózu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
27.4.17 16:10
@Tichošlápek píše:
Se vetřu, po porodu mam to samé. Snad někdo poradi neco účinného

Já mám za sebou tři porody a po každém, jsem mladší a mladší… :lol: to znamená, že se mi dělá akné více a více, úplná puberťačka…nějak to nechápu, všichni kroutí hlavou, ale neporadí kromě Atb nic…a to jsem do prvního porodu měla pleť celkem čistou, jen při ms jsem " kvetla"… :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 16:16

@MarieP mam to stejne. Chceme ještě jedno, takže zřejmě budu chodit s papírovým pytlikem přes hlavu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
27.4.17 16:19

Ja se s tim trapim roky a nejvic mi pomohlo nejist mlecny vyrobky. Po case jsem si dala krupicovou kasi po detech a do tri dnu nekolik bolaku na obliceji. Taky jsem zkousela omezit lepek ale to nemelo skoro zadny efekt…zkuste si dat bezmlecnou dietu treba na mesic a pokud uvidite zlepseni, je to jasny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
27.4.17 16:23

Taky jsem hodne trpela na bedary. Hodne mi pomohlo tea tree olejicek, natrit primo na ty bedary. Pali to jak svina, ale do rana ( vetsinou) byl pryc. Ale co mi hlavne pomohlo je to ze jsem prestala uplne pouzivat makeup. A to jsem nemela zadny levny sr.acky,mam makeup i za osm stovek. Ale co jsem prestala pouzivat a jen se mazu kremem, tak fakt vse zmizelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
27.4.17 16:30

Taky se mi jednu věc dobu dělaly vyloženě bolaky, červený sopky, který ani nešly zamaskovat. Zjistila jsem intoleranci na mléko a to mě blba doktorka na kožním samozřejmě zahrnovala kde jakou masti a podobně. Neříkám že se mi Nikdy na obličeji nic neobjeví, ale už ne ty hrůzy. Jo a taky chipsy když si dám tak je za pár dní jasný, že jsem je zas žrala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
27.4.17 16:33
@Bizky píše:
Taky se mi jednu věc dobu dělaly vyloženě bolaky, červený sopky, který ani nešly zamaskovat. Zjistila jsem intoleranci na mléko a to mě blba doktorka na kožním samozřejmě zahrnovala kde jakou masti a podobně. Neříkám že se mi Nikdy na obličeji nic neobjeví, ale už ne ty hrůzy. Jo a taky chipsy když si dám tak je za pár dní jasný, že jsem je zas žrala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

je jasné, že pokud půjdeš na kožní, že ti dá masti. nic jinýho totiž neumí. není alergolog, aby ti mohla říct, máte intoleranci na mléko a proto to akné.

proto bych v životě nešla s akné ke kožní, protože stav pokožky jen odráží procesy v těle. ale kožní, řeší jen kůži, nikoli vnitřek.

• Nahlásit
  • Citovat
27.4.17 16:38

…pardon, cetla jswm pozpazni :zed:..

Urcite se zamyslet nad zdravim, zivotospravou, jestli je jinak vse ok, atd. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama