Hrůza po cholestoktomii

109
26.4.17 22:25

Hrůza po cholestoktomii

Ahoj holky ma někdo problém jako já? Jsem rok po odstranění zlucniku a silim, už nevim co dal. Mam větší a větší tlaky až bolesti v nadbrisku, neustále nafoukla, strašně moc trpím větry a rihanim. Byla jsem několikrát u doktora, dělali sono, krev, fibro, kolonskopii a vše v poradku. Pry at jdu k psychiatrovi, ze je to psychosomaticke, psychiatr to vyloučil, už nevim co dal. Průjem nemám, ani nezvracim. Jen ty bolesti a tlaky. Ach Jo, snažím se jíst lehce, nejim nic Tučného ani smazaného. Přijde mi, ze me to bolí pořad, at sním co sním. Jsem z toho už nešťastná. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15503
26.4.17 22:29

@Kamcarada a zkusila jsi zjišťovat alergie a intolerance, třeba intolerance mléčných výrobků a mléka? podle příznaků by to mohlo něco takového být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.17 22:32

@stinga pry mam lehkou intoleranci na kravského mléko. Ale ty bolesti mam každým měsícem horší. Kdyby to bylo tou intoleranci, tak bych to měla takto i dřív. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
26.4.17 22:37

Když doktoři neví, napiš si do poradny www. dědka kořenáře, anebo se k němu objednej do osobní poradny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.17 22:38

@poučená mas s tim zkušenosti???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
26.4.17 22:42

@Kamcarada ano
Díky němu nemám žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.17 22:44

@poučená muzu vedet jaké ty jsi měla problémy??? Take ohledně zlucniku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
26.4.17 22:56

@Kamcarada Bylo toho hodně. Manžel umíral, to byl důvod, proč jsem mu před 7 lety zavolala. našla jsem jeho www. stránky na internetu. Manžel měl velké zdravotní problémy, letité, chronické a právě i s trávením. Ty bylinné produkty mu velmi pomohli, žije stále. Já jsem měla našlápnuto na zdravotní miny. A byla jsem v chronické, dlouhodobé depresi. Já to tady už nechci vyprávět. Je na něj spolehnutí. Tak to zkus, když nevíš nic lepšího, když doktoři neví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.17 22:57

@poučená a odkud je? Dekuji moc určitě mu napíší… :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
26.4.17 23:01

@Kamcarada Poradny mívá každý čtvtek v Pardubicích, poradny mívá i v Praze 1 x měsíčně. Dotaz mu jde poslat emailem, anebo anonymně po zaregistrování do jeho www. stránky. Můžeš mu to tam napsat hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.17 23:10

@poučená jsem z Ústí nad Labem, takže mu nápisu ???? Dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
26.4.17 23:12

@Kamcarada Držím ti palce. Ať je ti brzy dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.17 23:13

@poučená dam vedet, dekuji ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
26.4.17 23:13
@Kamcarada píše:
@poučená dam vedet, dekuji :*
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
26.4.17 23:26
@Kamcarada píše:
@Kamcarada píše:
@poučená dam vedet, dekuji :*

To budu ráda!

Víš, měl tam tenkrát na svých stránkách otevřenou diskuzi. Povídaly jsme si tam s několika ženami každý den 2 roky. Tu a tam se někdo přidal a pak zase zmizel, ale my jsme si pořád denně povídaly. Bylo to moc krásné, vznikla nám z toho přátelství. Tříbily jsme si naše životní postoje. On každý člověk má nějaké trápení a my jsme z něho hledaly cestu pro sebe ven. Já jsem se díky tomu celému znovu narodila. Pak diskuzi přesunul na fc, ale fc, to je něco jiného. Je to velký odborník na lidské tělo i duši. Dá tě do pohody, jako mnoho jiných před tebou. Tak jen se mu svěř se vším. Jinak je známý i z televize a rozhlasu, vydal knihu a chystá velký herbář. Dál vše nechávám na tobě. Člověk má dělat, jak to sám cítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama