Dobra psycholožka z Ostravy hrazená pojišťovnou

83
26.4.17 10:18

dobra psycholožka z Ostravy hrazena pojišťovnou

Ahoj ;) potřebují poradit, Jestli někdo neví o nějaké fajn paní psycholožce z Ostravy nebo Hlučína a okolí, která by byla hrazena pojišťovnou. Potřebuji pomoct, ale bohužel nemám dostatek peněz, abych si mohla za sezení platit. :(

Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5471
26.4.17 13:16

@Zuzik94

Mi pomohla PhDr. Koťátková. Ale vzala mě na pojišťovnu, protože jsem měla žádanku od psychiatričky. Ta mě vytáhla z akutní fáze a až mě stabilizovala a poznala lépe, dala mi seznam psychologů, ale vysloveně řekla, že by mě nejraději viděla u pí. Koťátkové a opravdu mi sedla. Když nesedne psychoterapeut, způsobí to více škody než užitku.

Ono tyhle recenze ti asi moc nepomohou, každý má jiný problém a každý potřebuje jiný přístup a psychoterapeut ti musí vyhovovat i lidsky. Pokud natrefíš na někoho, s kým si nepadneš do oka, raději hledej dál. To se může stát. Nezůstávej někde, kde se necítíš dobře. Už tak se tam odhalují citlivé věci a čistí staré rány…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
26.4.17 13:23

@Apaji takže rozumím tomu dobře, že potřebují žádanku od psychiatra, aby to bylo hrazeno pojišťovnou? Když nemám žádanku tak si musím zaplatit? a nestačí žádanka od obvodního lékaře? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
26.4.17 13:31

@Zuzik94

To nevím :think:, ona byla spíše nadšená, že je to od psychiatričky. Mluvila něco o tom, že jsem spadla do jiné kategorie a nemusí mě někde složitě cpát do škatulky. Ale chodila jsem tam cca před 4. roky. Některé věci se mohly za tu dobu změnit.

Já bych to vzala klasicky: s žádankou od praktika na psychiatrii - opět pečlivě vybírat. Protože i deprese je diagnóza, má svůj kód, můžeš být uznána práce neschopnou (například ÚP tě pak neposílá na pohovory a nenabízí rekvalifikace po tu dobu a ty by jsi se mohla zklidnit, že tě nikde nic netlačí), i na psychiatrické diagnózy je invalidita…ale to musí být medicínský obor, a to je psychiatrie. Ne psychologie. Nu a z psychiatrie s žádankou na psychoterapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama