Aliexpress.com a LV

461
20.7.13 17:39

Aliexpress.com a LV

Kupovala jste si některá někdy nějakou třeba LV fake kabelku na Aliexpress.com? Když tak byla spokojenost? Dík :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24120
20.7.13 17:43

A ty ji chces nosit nebo na co to chces?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
20.7.13 17:46

@pikola :mrgreen:

@nat77 a to ti nevadí, že bude všem jasný, že je to fake? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
20.7.13 17:49

Kámošky je hodně kupují. A jsou spokojené :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
20.7.13 18:01
@lyrica píše:
Kámošky je hodně kupují. A jsou spokojené :nevim:

Spokojené, ale směšné. Frajerky s napodobeninou, co se s ní nosí jako honorace, ale každý pozná, že pravá není. Napodobenina je trapná. Něco jako Trabant s logem Mercedesu. Nechápu to masové šílenství. Chtít vypadat, jako že na TO MÁM a nemám na to. Když na to nemám, koupím si hezkou neznačkovou, ne trapárnu jakoby LV.Je to k smíchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
20.7.13 18:03

Milé dámy, já se vás neptala na hodnocení lidí, co to nosí, já se ptala těch, které s tím mají zkušenost, pokud nemáte, prosím, nepřispívejte, díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
20.7.13 18:03

@Burj Chalifa mě to říkat nemusíš, můj styl to rozhodně není :lol: Kupuju jiné značky typu Quiksilver a podobně, to naětěstí číňani ještě moc nekopírují :D :D :D Ale jsem ve skupině, kde to frčí a nosí to tady půlka Pardubic :mrgreen: Takže se zbožím zřejmě spokojené jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
20.7.13 18:05

A když už se o fakes bavíme, mám originál Gucci, Burberry a Prada kabelky a kamaráda, který pracuje na ambasádě v Pekingu a když jsem viděla, co donesl svojí ségře, to jsem tedy čuměla - pokud totiž natrefíte na opravdu dobrého prodejce, garantuji vám, že rozdíl nepoznáte :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
20.7.13 18:06

No právě, že se to nosí a mě zajímá, jestli jsou ty tašky jakoby v různý kvalitě, že to jako na jedný poznáš a na druhý ne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
20.7.13 18:06
@lyrica píše:
@Burj Chalifa mě to říkat nemusíš, můj styl to rozhodně není :lol: Kupuju jiné značky typu Quiksilver a podobně, to naětěstí číňani ještě moc nekopírují :D :D :D Ale jsem ve skupině, kde to frčí a nosí to tady půlka Pardubic :mrgreen: Takže se zbožím zřejmě spokojené jsou.

Promiň za dotaz, ale proč podléháš nějaké skupině? Stádu, co nosí faky a honí s nimi vodu? Proč chceš patřit mezi ně? Mě to připadá neskutečně slepičí a maloměstské. A velmi směšné. Na koho chtějí dělat s čínským fakem dojem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
20.7.13 18:07

@nat77 já myslím že naprostá většina lidí to nepozná, na první (letmej) pohled určitě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
20.7.13 18:08

@Burj Chalifa skupina, kde se prodávají oblečky na děti a podobně, komu podléhám nebo co? :think: :lol: :lol: Asi jsi mě špatně pochopila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
20.7.13 18:09
@nat77 píše:
A když už se o fakes bavíme, mám originál Gucci, Burberry a Prada kabelky a kamaráda, který pracuje na ambasádě v Pekingu a když jsem viděla, co donesl svojí ségře, to jsem tedy čuměla - pokud totiž natrefíte na opravdu dobrého prodejce, garantuji vám, že rozdíl nepoznáte :)

Mám LV originálů několik, pochopitelně bez loga( nepotřebuji logem nic vytrubovat, zasvěcený sám pozná ) a fake bych nechtěla, ani kdyby byl zadarmo a k nepoznání. Kvalita, záruka, tradice a rukodělné zpracování, to dělá originál originálem. Kočičí zlato je také " zlaté", ale pořád kočičí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
20.7.13 18:10

Me by vadilo to, ze vim, ze to prave neni a mohlo by to byt sebelip udelany. Nakupem podporujes cerny trh s timhle zbozim a to je nejen nelegalni, ale pro me hlavne nemoralni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
20.7.13 18:13

Psala jsi, že jsi ve skupině, kde to „frčí“.Tak proto ten dotaz. Opravdu, faky považuji za směšné. Hra na něco, co nejsem a na co ve skutečnosti nemám. To je jako kdyby mezi těmi zmíněnými trabantářemi frčelo Ferrari a oni si ty papundeklové herky vyšperkovali koníkem. Furt to budou majitelé trabantu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama