Pediatr nepodporuje ambulantní porod - Vyškov

23.8.21 12:10

Ambulantní porod Vyškov, pediatr nepodporuje ambuporod

Zdravím,
Chci se zeptat, moc si přeji ambulantní porod ve Vyškově, jenže tu paní pediatričku co jsme si vybrali tak nakonec nepodporuje ambuporod, tak se chci zeptat zda to nejde i nějak jinak, skrze to odebrání krve z patičky a ostatní. Moc bych si to přála. :oops: Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47
23.8.21 12:16

Sehnat si pa, která se o to postará, nejen o odběr ale i třeba tvoji kontrolu. Případně ambulantně dojet odebrat do nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
23.8.21 12:16

Sehnat si pediatru, která to dělá, případně ti to udělá za poplatek místo té tvojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
23.8.21 12:28

Nejsem z Vyškova, ale taky jsem to řešila. Chtěla jsem ambulantní porod, pediatricka od starší dcery jej nepodporuje a nechtělo se mi řešit pro každé dítě jiného pediatra, když jsme jinak byli se vším spokojení.. Navíc, co jsem tak zjišťovala v Ostravě a okolí, tak přímo nakloněn mu nebyl nikdo z těch, co jsem oslovila..
V porodnici jsem tedy uvedla tu naší pediatru, že dítě pak převezme do péče, doma jsem jí pak volala, na kontrolu sel malý až když měl týden, zrovna jsem se totiž trefila do její dovolené.. Řekla mi, že kdyby se během té doby objevil nějaký problém, tak s nim mam jet do nemocnice. Na odběr z paticky jsem měla domluvenou svou porodní asistentku, přijela ke mně domů, stalo to 100 Kč + 7 Kč za km na pohonné hmoty, paticku nahrala a krev odebrala během kojení. Sluch a zrak malému udělali v porodnici, nez jsme šli domů a kycle mu pak zkontrolovala pediatra při první prohlídce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat