Americká lednice

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 17.01.11 19:54
Americká lednice

Máte nějaké dobré tipy na americkou lednici? Chtěla bych aby měla vlevo mrazák a možnost drtiče ledu zvenku. Je toho na trhu prekvapive docela dost…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
80Petra
Kecalka 168 příspěvků 17.01.11 20:04

Ahoj Pryfish, já mám doma Daewoo,sice teprve rok,ale jsem spokojená,má led i studenou vodu a ledovou tříšť,je velká,nám vyhovuje. :palec:

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 17.01.11 20:10

Máme LG, už asi 6 let a super. Akorát nevím co myslíš drtič ledu z venku? My máme takovou tu klasiku: na pravo lednice,tam je domácí bar, na levo mrazák a z venku z toho padají buď kostky ledu nebo se dá ten led rozdrtit nebo studená filtrovaná voda. (To je možná to co jsi myslela). Jinak ta ledová tříšť není taková, jako se kupuje u stánku, kostičky jsou ostré. Když se dělají kostky ledu,tak je to celkem kravál,ale nedám na ní dopustit. A hlavně i mrazák to má nenamrazovací,takže se nemusí nikdy rozmrazovat.

Martina

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 17.01.11 20:24

jj mam v tipech tuhle lg: http://www.datart.cz/…207FLQA.html?…
myslela sem to co rikas… ja tu drt lehu z toho znam… je pravda ze to neni uplne ono, ale i tak je to super…
co ta voda, ktera z toho tece, ta je pres nejaky filtr???

ivuska.h
Echt Kelišová 8651 příspěvků 17.01.11 20:32

Máme LG a je skvělá.

80Petra
Kecalka 168 příspěvků 17.01.11 20:39

Jo,má svůj malej filtřík,voda je dobrá,hodně to používáme.

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 17.01.11 20:44

my pouzivame normalne britu, takze by me zajimalo jestli se ten filtr nejak meni, jestli se da dokoupit atd… jak to proste funguje :)

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 17.01.11 21:21

Filtr se da koupit. Aspon teda u nasi lednicky. Mame Samsung a taky jsme spokojeni. Voda z lednicky je super. Nahradi ti prave tu britu. Nemuzu pit vodu primo z kohoutku. Citim tam prilis mnoho chloru. I na vareni caje a kavy pouzivame filtrovanou z lednicky. A v lete jsme pili jenom ji. Takze nevahej!

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 17.01.11 21:26

Jo a meni se asi jednou za rok. Zalezi kolik vody spotrebujete. Nam to vychazi prave jednou rocne. Stoji asi 800,–. Je to dost, ale kdyz to srovnas s kupovanim pet lahvi, tak je to vlastne za babku.
A mame ho umisteny na hadici, ktera vede z kohoutku pod drezem k lednici. Je schovany ve skrince s hrncema, takze lehce k dostani.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 17.01.11 22:38

takovej tip lednice si chci jednou pořídit :mrgreen: viděla sem je jednou v elektru a dovnitř by se vešel celej obývák :lol:

K82
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 4 inzeráty 17.10.13 10:09

Ahoj vsem, ozivuji diskusi a mam dotaz na ty, ktere tuto lednici maji. Koupili jsme ameriku LG a mam dojem, ze i pri nastaveni max teploty v lednici(6st.) jsou potraviny prechlazene. Dali jsme tam teplomer a neni tam sest, ale v dolni casti en cca jeden stupen. Nastavena je pritom a sest. Nemate s tim take nekdo problem? Diky za rady a tipy.

LucieSy
Kecalka 439 příspěvků 17.10.13 10:26

Nemame primo ameriku, ale mame hodne sirokou lednici take od lg. Obcas mame potraviny i mrazene a nejcasteji ve fresh zasuvce :-( at jsem nastavovala jakoukoliv teplotu, tak to dopadlo stejne.

K82
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 4 inzeráty 17.10.13 10:31

@LucieSy
A jakpa to resis-budes reklamovat? Ja prave taky z te spodni fresh zasuvky vytahla polomrazenou mozzerelu..

LucieSy
Kecalka 439 příspěvků 17.10.13 10:36

Lednici mame uz asi 5let, zacalo nam to delat az ted posledni rok. Myslim ze uz ji ani v zaruce nemame, takze to asi resit nebudu. Ale da se rict, ze to plni fresh funkci, protoze to mrazene, bude dele cerste :-) ale to uz pisu s nadsazkou. Ze zacatku jsem se poradne rozcilovala, ale opravare se mi platit nechce, takze to jeste chvili vydrzime a casem koupime lednici novou…

xxLeninka
Závislačka 3221 příspěvků 31.12.13 14:39

Ahoj vsem, chtela jsem se zeptat, zda nema nekdo tip na americkou lednici bez nutnosti pripojeni k vode? Nemame kvuli mistu tuto moznost a slysela jsem, ze se prodavaji, ale zatim jsem narazila jen na jednu…Dekuju :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >