Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Dobrý den, přicházím s dotazem. Mám 15letou rostlinu „andělská trumpeta“ dosud krásně kvetla a byla fit. Minulé léto jí ale napadly mšice ve velkém. Strikala jsem mšice ustoupily ale rostlina chřadla, tak že ji opadavaly listy. Ani nerozkvetla. Mám dotaz mám jí nějak ostříhat nebo dá se jí ještě pomoc? Je úplně teď bez listů.
Předem děkuji za odpověď
Maminka je vždycky na jaře radikálně ostříhala. A tím radikálně myslím, že zůstaly holé klacky. Durmany obrůstají dobře, takže bych se vůbec nebála toho, že nemají listy.