Angelsound doppler

2309
3.7.13 21:41

Angelsound doppler

Chci koupit Angelsound nebo jiný přístroj k poslechu srdeční činnosti miminka v děloze. Jaké jsou vaše zkušenosti? Někdo mi říkal, že se hledáním akce více znervoznil. Nevíte o někom, kdo by přístroj prodal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14973
3.7.13 21:45

Já jsem si ho pořídila a byla jsem za něj ráda, určitě ho nepovažuju za vyhozené peníze, ale asi záleží na matce, pokud jsi stresař, tak ho nepořizuj, je fakt, že hlavně ze začátku to srdíčko jde špatně najít, jak tam má miminko místo, tak odplouvá všude možně a jde špatně zachytit. Pro mě to byl hlavně zážitek, poslouchat srdíčko, potom jak tam škytá, kope.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
3.7.13 21:51

Já ho koupila, protože u prvoka jsem byla nervní když delší dobu spal a nešel probudit. Objednala jsem si z UK dopler Comin a jsem spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224
3.7.13 22:07

Také jsem ho měla doma. Je pravda, že zezačátku dalo hledání zabrat, ale s tím jsem počítala. Než jsem zjistila, kde hledat. Byla jsem za něj ráda :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14662
3.7.13 22:17
@Hanymany píše:
Chci koupit Angelsound nebo jiný přístroj k poslechu srdeční činnosti miminka v děloze. Jaké jsou vaše zkušenosti? Někdo mi říkal, že se hledáním akce více znervoznil. Nevíte o někom, kdo by přístroj prodal?

Měla jsem ho a byla jsem za něj ráda. Kontrolovala jsem i ve 33tt když jsem necítila třeba půl den pohyby.
Na začátku to jde hůř najít, ale s tím musíš počítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
3.7.13 22:18

Já ho používám od 12tt, vždy jsem našla :srdce: hned.
Vzhledem k tomu, že pohyby cítím až od 23 tt, tak mi to zachránilo duševní zdraví :mrgreen: věděla jsem že tam je v pořádku.
Je to fakt super věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JellyBean
3.7.13 22:42

Angelsounds jsem mela a jsem za nej hodne vdecna. Na zacatku to teda byl des, protoze jsem prcka nemohla vubec najit. On je ten pristroj i hodne citlivy na to jak se natoci nebo cely otoci a to byl u me kamen urazu :zed: :D furt jsem panikarila, ze kazdy to slysi a ja ne a pritom stacilo jen otocit o 180 stupnu cely pristoroj :roll: :zed: Pak kdyz jsem na to prisla, tak uz jsem srdicko nasla pokazde a bylo to super. Poslouchala jsem az uplne do konce. Mohu jen doporucit at uz na uklidneni ze je vse OK a i na ten samotny poslech, ktery je krasny :)

• Citovat
  • Nahlásit
6020
3.7.13 22:44
@Hanymany píše:

taky jsem s ním byla velice spokojená. Vzhledem k mým 2 ZT jsem byla nervózní, pořídila jsem si ho v 10tt a srdíčko sledovala každý den, nejdřív jsem ho nemohla najít, ale pak jsem už věděla kam přiložit. Byla jsem za něj moc ráda.
Kdybys chtěla mohu Ti ho prodat, mám ho doma. Jen mi prasklo malinko víčko k baterii, na funkčnosti to nemá vliv.
Jestli máš zájem, napiš mi SZ. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2309
3.7.13 23:08

Vesměs tedy spíš pozitivní reakce, no já bych u doktora nejradši byla každý týden, tak doufám, že by mi to přineslo klid…i když nic není 100%, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JellyBean
3.7.13 23:25
@Hanymany píše:
Vesměs tedy spíš pozitivní reakce, no já bych u doktora nejradši byla každý týden, tak doufám, že by mi to přineslo klid…i když nic není 100%, že?

Kazdy tyden je jeste dobre, ja byla na zacatku tak nervozni, ze bych nejradsi v kuse lezela an ultrazvuku :) Az pak prave ten Angelsounds me hodne uklinil :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
25847
3.7.13 23:27

Mám AS a v prvním těhu bych bez něj asi umřela :mrgreen: Malý se vůbec nehýbal, max, 1× za den…takže jsem poslouchala cca od 14tt až do porodu. Teď u druhýho si poslechnu jen když je nějak dlouho neaktivní, ale zatím se vrtí hezky, tak ho mám jen jako takovou kontrolu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
4.7.13 05:44

Tak vzhledem k tomu, že jsem ze začátku těhu měla problémy, jako krvácení hematomy apod. Byla jsem kvůli tomu ve stresu a u dr. bych byla nejradši pořád, takže mě to hodně uklidnilo. I teď když cítím pohyby, tak poslechnu, když je třeba dýl neaktivní.
Takže já jsem za něj ráda, pač bez něj bych byla asii šedivá strachem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16783
4.7.13 06:52

Mám ho už na druhé dítě a za mě spokojenost, poslouchám cca od 11 tt, ted už hodně kope tak ani nemusím páč ta naše princezna se mele pořád :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2309
4.7.13 06:55

Samé pozitivní ohlasy, teď jen, kdo by mi ho prodal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
4.7.13 07:54

Já se taky přidávám k pozitivním zkušenostem. Měla jsem ho až na třetí dítě. Za celé těhotenství jsem ho použila tak 5×. Nejvíc se mi hodil 10 dnů před TP - malá se celý den vůbec nehýbala, až jsem měla strach. Tak jsem navečer zkusila poslechnout, srdíčko tam fungovalo normálně a za pár hodin byla na světě :lol:. Asi chtěla posledních pár klidných chvil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat