Antidepresiva - motání hlavy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
39
7.6.22 08:12

Antidepresiva - motání hlavy

Zdravím, už půl roku beru antidepresiva a všechno bylo v pohodě, zkoušeli se různé antidepresiva, prvně mi nezabírali, pak jsem dostala jiné které mi sedli a byla jsem pohodě ale teď mi doktorka zvýšila a od té doby se mi každé ráno strašně motá hlava a jsem strašně unavená i když jdu spát brzo. Než to přestane a vzchopím se, tak do té doby mi ujede autobus a akorát pak chodím pozdě do školy. Neměla bych si snížit dávku? Když mi vyhovovala a teď po té vyšší najednou tohle. Já vím, můžou to být vedlejší účinky ale vedlejší účinky snad netrvají několik týdnů? 8o :think: :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Štofik
7.6.22 08:14

Řešila bych s doktorkou, ale může si to ještě sednout :think:

• Citovat
  • Nahlásit
556
7.6.22 08:15

Ja to nechápu. K čemu ti je tvá doktorka? Jak můžeš od cizích lidí na internetu očekávat změnu dávkování tvých léků? Ano, je možné, že ti vysoká dávka nevyhovuje, a po konzultaci ti ji lékařka třeba zpět sníží a přidá do kombinace jiné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
7.6.22 10:06

@Aletta80 vím že se to má řešit hlavně s doktorem ale chtěla jsem se tady zeptat. Jen mě to zajímalo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.22 15:49

@MightyZett A proč ti je doktorka navyšovala, když jsi byla v pohodě? Se mnou zamává jakákoliv změna v dávkování.

• Citovat
  • Nahlásit
214
7.6.22 18:58

Četli jste článek od prof. Anderse o provázanosti chronických zánětů a depresí?
Zkoušeli jste někdo celostní přístup?
(Já k němu dospěla, ale čistě náhodou - já chtěla vyřešit imunitu a tohle byl vedlejší efekt…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
7.6.22 20:12

Ano, měla jsem to také..měla jsem Trittico, ne teda jako antidepresiva ale spíše na spaní, a když mi doktorka zvedla z 0,25 na 0,5 několikrát za den se mi motala hlava…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.22 03:18

Já sama antidepresiva beru necelé 4 roky a prošla jsem si více typy a různým dávkováním. Z toho “mála” co vím od doktorů a svých vlastních zkušeností bych řekla, že tyto vedlejsi účinky jsou víceméně normální. Tělo si na to potřebuje zvyknout a většinou to trvá 2-3 týdny. Moje doktorka mi i řekla, že čím jsou ty účinky na začátku horší, tak tím víc ten lék bude potom fungovat, což teda fungovalo i u mě. Každopádně by vůbec nebylo od věci se o tom co nejdříve poradit s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
9.6.22 15:26

@Lathi jj, Trittico hodně lidí miluje, ale já po něm spala a druhý den se mi půl dne motala hlava, že jsem nemohla vylézt z pokoje…

Naštěstí vyřešeno přírodně, ale tohle zrovna byla dost šílená zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat