Antikoncepce a antibiotika

1
3.3.20 21:12

Antikoncepce a antibiotika, prosím o zkušenosti

Dobrý den,
jen jsem se chtěla zeptat jestli je tu mezi Vámi někdo kdo otěhotněl i když bral pravidelně antikoncepci a byla mu nasazena antibiotika? Beru první měsíc antikoncepci Maitalon a 11DC mi byla nasazena antibiotika Zinnet 500. Tak teprve čekám jestli se menstruace dostaví. A pořád mi to vrtá hlavou, vím, že tam nějaká šance je, ale chtěla bych slyšet zkušenosti od těch, kterým se to stalo.
Děkuji moc za reakce ????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
5.3.20 11:14

Ahoj, antikoncepci beru Sylviane uz 4 roky. Posledni rok mam mocove a gynekologicke problemy a antibiotik uz jsem mela hodne, ani bych je nespocitala :D Nektere byly fakt i silne a s pritelem jsme spolu spali normalne a tehotna jsem nebyla a ani nejsem :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty