Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den,
jen jsem se chtěla zeptat jestli je tu mezi Vámi někdo kdo otěhotněl i když bral pravidelně antikoncepci a byla mu nasazena antibiotika? Beru první měsíc antikoncepci Maitalon a 11DC mi byla nasazena antibiotika Zinnet 500. Tak teprve čekám jestli se menstruace dostaví. A pořád mi to vrtá hlavou, vím, že tam nějaká šance je, ale chtěla bych slyšet zkušenosti od těch, kterým se to stalo.
Děkuji moc za reakce ????
Ahoj, antikoncepci beru Sylviane uz 4 roky. Posledni rok mam mocove a gynekologicke problemy a antibiotik uz jsem mela hodne, ani bych je nespocitala
Nektere byly fakt i silne a s pritelem jsme spolu spali normalne a tehotna jsem nebyla a ani nejsem ![]()