Antikoncepce Azalia a těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 17:57
Antikoncepce azalia a těhotenský test

Dobrý den, kvůli antikoncepci Azalia nemám menstruaci, jen občas špiním/lehce krvácím. Test jsem si udělala 10 dní po možném oplodnění, výsledek byl negativní. Chtěla bych si udělat ještě jeden, abych se v tom utvrdila a neměla strach. Kdy si ho mám udělat? Ukáže mi 14 dní po rizikové sexu už 100% odpověď? Jsemm zoufalá, prosím o odpověď, děkuji! :srdce:

Reakce:
Kskaja
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 06.03.19 17:59

Ano ukáže. :mavam:

barberiska
Povídálka 21 příspěvků 06.03.19 18:08

Záleží na ovulaci..... Spermie přežijí v těle 3 až 5 takže se může ukázat až za 2 až 3 týdny. Nicméně azalia je HAK pro kojící a při správném užívání se nemusíte bát. Bohužel jelikož má v sobě pouze jeden hormon tak neudrží cyklus a ženy spini nebo krvácí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 18:11
@barberiska píše:
Záleží na ovulaci..... Spermie přežijí v těle 3 až 5 takže se může ukázat až za 2 až 3 týdny. Nicméně azalia je HAK pro kojící a při správném užívání se nemusíte bát. Bohužel jelikož má v sobě pouze jeden hormon tak neudrží cyklus a ženy spini nebo krvácí.

Beru antikoncepci kvůli Leidenské mutanci, ne kvůli kojení. Děkuji :srdce:

barberiska
Povídálka 21 příspěvků 06.03.19 18:14

Tak pokud jste nezapomněla více jak 2 tablety tak je nepravděpodobné že jste tehule. Nicméně do budoucna bych si nechala zavést mirenu nebo levosert. Je to lepší než azalie. Ona nedrží moc cyklus a má dost nežádoucích účinků i když na pouze jeden hormon :hibiscus: :hibiscus:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 18:33

@barberiska Nene, nezapomněla jsem, jenom jednu a s partnerem jsme měli sex před tím, tak mám strach, sex zhruba po 3 hodinovem zpozdeni, pilulku jsem si vzala po 12ti. Také jsme měli sex již po vstřebání 7. prášku, těsně před tím, než jsem si měla vzít 8., takže mám strach. Děkuji za odpověď :palec: :srdce:

Váš příspěvek
Reklama