Antikoncepce - bez 7denní pauzy

2363
9.6.15 14:22

Antikoncepce - bez 7 denní pauzy

Čauty holky :-) V podstatě o nic nejde jen jsem si zkrátila pauzu, místo 7 dní jen 4, takže otázka : Mám pokračovat, nebo dojet do 7mého dne? Vadí to moc? Já dostávám MS až 5tý den pauzy, dostanu ji tedy? Tohle se mi ještě nikdy nestalo, tak se ptam :-) Děkuji :-) (Rhonya 30)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
9.6.15 14:30

@kissi pokud jsi zkrátila pauzu, posune se Ti, o těch pár dní, i příští ms. Zbytečně si rozházíš cyklus, nic víc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
9.6.15 14:32

@martina.se Já to neudělala schválně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
9.6.15 14:34
@kissi píše:
@martina.se Já to neudělala schválně :)
:mrgreen: však to taky neříkám.. mi se též povedlo, když jsem HA zapoměla doma a pod :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2363
9.6.15 14:36

@martina.se No jo, stane se :-D Tak se tedy těším na ty následky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
9.6.15 14:43
@kissi píše:
@martina.se No jo, stane se :-D Tak se tedy těším na ty následky :mrgreen:

já to pak vždy dostala dřív :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
9.6.15 14:50

@kissi no, je možné že MS vůbec nedosataneš, ale těžko říct. Pokud máš jednofázovou antikoncepci (tzn. že jsou všechny tabletky stejné), pokračuj v jejím braní normálně a pak udělej pauzu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.16 08:50

Dobrý den, prosím o radu. Chci si dnes zajít k dr. napsat antikoncepci a potřebuji ji hlavně z důvodu že chci být následující cca 3 měsíce bez menstruace. Myslíte že když ji hned dnes začnu brát tak to nedostanu? Správně by měla menzes přijít zítra nebo pozítří. Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
27.4.16 08:54

Ahoj, pokud si dobře pamatuji, tak pilule se nasazuje v první den MS a ano, lze ji brát bez sedmidenní pauzy, já to tak dělala taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14593
27.4.16 08:59

@lokinka2011 tak správně by se měla první pilulka vzít první den MS a určitě to jde bez pauzy…taky jsem to tak dělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.16 09:02
@Xiraxinek píše:
Ahoj, pokud si dobře pamatuji, tak pilule se nasazuje v první den MS a ano, lze ji brát bez sedmidenní pauzy, já to tak dělala taky :)

aha první den, takže ten první cyklus než antiko začne působit menzes bude stejně silná jako obvykle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
27.4.16 19:40
@lokinka2011 píše:
aha první den, takže ten první cyklus než antiko začne působit menzes bude stejně silná jako obvykle?

Pokud to porovnám podle sebe, tak jsem vzala v první den MS, cca dva dny jsem špinila a pak zmizlo… No a pak se to dostavilo, až když jsem vysadila po třech platíčkách a najela další krabičku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.16 12:10
@Xiraxinek píše:
Pokud to porovnám podle sebe, tak jsem vzala v první den MS, cca dva dny jsem špinila a pak zmizlo… No a pak se to dostavilo, až když jsem vysadila po třech platíčkách a najela další krabičku :kytka:

Dobře, přesně to jsem chtěla vědět. Děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
28.4.16 13:05
@lokinka2011 píše:
Dobře, přesně to jsem chtěla vědět. Děkuju :-)

Není vůbec za co :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama