Antikoncepce PRAMINO - náhrada Balera

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
12429
17.12.13 15:40

Ahoj holky taky jsem brala roky ( před otěhotněním cca 12let) pramino a teď najednou není:( Dneska jsem volala dr a prý už nebude. Teď mám na vyzkoušení Mirelle, ale nechci ji. Chuť na sex žádná, ze začátku mě dost bolela hlava a hlavně vymizela MS. Je něco podobného jak Pramino? CO ta Belara? Taky je 3fázová a týden se nic nebere?

  • načítám...
11626
17.12.13 15:42

Belara 3fázová není

  • načítám...
287
17.12.13 17:14

Já mám teď novou jmenuje se Qlaira a po měsíci užívání ani nevím že něco beru! rozhodně doporučuju.-) s Praminem se nedá srovnat..

  • načítám...
1
25.12.13 11:30

Ahoj, v pondělí v lékárně mi řekli, že je Pramino staženo z prodeje a paní se dost divila, že mi ji doktorka napsala. Myslela jsem, že tam omdlím. Jelikož jsem byla v zahraničí, měla jsem zásobu s sebou a ikdyž mi došlo tak mi stejnak někdy v červenci sestra poslala nové balení. Pramino beru cca 14 let a nedokážu si představit brát něco jiného. Naštěstí lékárnice projela počítač a zjistila, že by se v lednu 2014 mělo vrátit do prodeje, chyba byla v jakosti. Dle vašich reakcí na jiné druhy HA budu raději čekat než měnit…

  • načítám...
12429
25.12.13 20:54

@aknitramk Já jdu v lednu na gyndu, ale chtěla napsat jiné, dr mi řekl, že už se vyrábět nebudou, že jsou stažené už napořád. Taky bych radši počkala než ji měnila :nevim:

  • načítám...
1871
25.12.13 23:54

Ahojky upřímně jesti začnou pramino zas vyrábět jdu do něj. Neříkám že Balera je nějak špatná fakt jsem po ní i zhubla, ale tak týden do menstrulace špinění, příje mi že jsem víc podrážděná a tvrdí to i přítel, takže uvažuji o změně. Tak doufám že ho vrátí do prodej ;)

  • načítám...
20883
14.4.14 20:57

Dobrý den,

vzhledem k četným nabídkám prodeje/nákupu zbylé antikoncepce bylo nutné tuto diskuzi uzamknout. Takovýmto prodejem léků na předpis jsou porušovány platné zákony ČR a podmínky serveru eMimino.cz

Viz Pravidla.

Děkuji za pochopení ;)

Martina

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty