Aplikace na učení barev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie88888 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 10:51
Aplikace na učení barev

Ahoj holky, našla jsem bezvadnou aplikaci na naučení barev pro naše ratolesti… Náš Honzík se je díky ní hravou formou naučil… Jedná se o aplikaci Poznávej barvy, která je dostupná na Google play a je celá napsaná i namluvená v češtině. Link na aplikaci je tu : *** Je moc pěkně graficky zpracovaná a učení se s ní stává hrou. :*

edit admin - odkaz

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 16.01.18 11:04

Aplikace na učení barev se jmenuje MÁMA, podporu může dát i otec, sourozenci či prarodiče…

bberunda
Ukecaná baba ;) 1441 příspěvků 16.01.18 11:10

@Pipilota Citrónie :lol: :lol: :mrgreen: :pankac: :pankac:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 27 inzerátů 16.01.18 11:12

Já jsem asi ještě ze staré školy, ale naše holky se barvy jednoduše naučily tak, že jsme si říkaly, co ma jakou barvu… Žádnou aplikaci jsme k tomu nepotřebovaly. Nejsem zastáncem toho posadit ani ne dvouleté dítě k tabletu a bav se…

Lucie88888 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 11:17

Určitě to není o tom posadit malé dítě k tabletu a bav se… Aplikace počítá s účastí rodičů, kteří dětem musí vysvětlit, co se od nich očekává…Dnes je doba tak daleko, že v momentě, kdy děti přijdou do školy bez zkušeností s moderními technologiemi, tak platí za outsidery :nevim: bohužel..

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 16.01.18 11:22

@Lucie88888 co? Outsideři? Co napojit na tablet už kojence, přeci jen doba se zrychluje… máš tam i appku pro kojence?

Příspěvek upraven 16.01.18 v 11:22

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 27 inzerátů 16.01.18 11:22

@Lucie88888 No tak mezi tím než se naučí barvy a půjdou do školy je pár let času. Děti se učí rychle, jistě to doženou. Já prostě u takto malých dětí upřednostňuji učení se v prostoru, ne ve virtuálním světě. Ale ať si to každý dělá po svém.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 27 inzerátů 16.01.18 11:24
@Lucie88888 píše:
Určitě to není o tom posadit malé dítě k tabletu a bav se… Aplikace počítá s účastí rodičů, kteří dětem musí vysvětlit, co se od nich očekává…Dnes je doba tak daleko, že v momentě, kdy děti přijdou do školy bez zkušeností s moderními technologiemi, tak platí za outsidery :nevim: bohužel..

Jo a co jsem tak slyšela, většina prvňáčků nemá ani mobil, představ si to…

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 16.01.18 11:24
@Lucie88888 píše:

To je ale o výchově a o přístupu rodičů. Je rozdíl nechat dítě půl hodiny denně u PC/tabletu/mo­bilu, kde buď sleduje pohádku nebo si něco zkouší. A je rozdíl dát děcku toto na půl dne a uč se. A sama ti sednu k PC ideálně :roll: A je rozdíl, když má toto v ruce 7 leté dítě a 3 leté (které se tak nějak může učit barvy). Naše holky dostaly letos tablety. I přes moji nevoli, ale přiznávám, že se hodí. Ale jsou na něm tak půl hodiny denně a to teď, že je venku hnusně, jinak jsou pořád venku. ALE, když do toho tu půlhodinu čumí, tak jsou pak jak vygumovaný. Tak divně koukají, snad mi ani nerozumí. Než se jakoby vzpamatují. Můžu ti říct, že mě to až děsí.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 27 inzerátů 16.01.18 11:25
@Pipilota Citrónie píše:
@Lucie88888 co? Outsideři? Co napojit na tablet už kojence, přeci jen doba se zrychluje… máš tam i appku pro kojence?
:mrgreen: :potlesk: :palec:
Edit. Ale těhotenskou tam 100 % měla. ;)

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 16.01.18 11:28
@Pipilota Citrónie píše:
@Lucie88888 co? Outsideři? Co napojit na tablet už kojence, přeci jen doba se zrychluje… máš tam i appku pro kojence?Příspěvek upraven 16.01.18 v 11:22

Já měla v mobilu bílý šum :mrgreen: to jsem pokroková, co? :mrgreen: Akorát je to tlačítkový mobil, který nic jinýho, jak volat, sms a písničky neumí :D

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 16.01.18 11:32
@Aries6 píše:
Já měla v mobilu bílý šum :mrgreen: to jsem pokroková, co? :mrgreen: Akorát je to tlačítkový mobil, který nic jinýho, jak volat, sms a písničky neumí :D

Bílý šum je požehnání, 6 hodin vysávání na youtube :srdce:

beruska9
Extra třída :D 10521 příspěvků 16.01.18 11:34

Necilte se, stejne je to jen reklama :D

Lucie88888 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 11:35

@xstrasilka Určitě je potřeba rozlišovat mezi zkušeností s moderními technologiemi (potažmo mobily-tablety) a tím, zda dát dítěti tablet/mobil plně k dispozici a vybavit ho jím na cestu do školy
@Aries6 Máš pravdu, vždy je to o přístupu a všeho moc škodí.. Naopak v rozumné míře může být využívání mobilů a tabletů pro vzdělání a zabavení vítaným pomocníkem.. Je to o názoru a stylu myšlení každého rodiče, nicméně když se mobily a tablety staly neodmyslitelnou součástí života nás dospělých, je pošetilé tvářit se před dětmi, že neexistují…

malá_holka
Závislačka 4766 příspěvků 16.01.18 11:39
@Pipilota Citrónie píše:
Aplikace na učení barev se jmenuje MÁMA, podporu může dát i otec, sourozenci či prarodiče…
:pankac: :pankac: :pankac: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama