Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Je, tak vypadají suprove, hlavně jsou česky, jestli to bude mladase bavit, tak urcite zaplatím celou verzi ![]()
@Radka84 ja to taky stahla, ale mala nic z toho neumi :/ jako ovlada si to, ale kocka je pro ni cici, mnau, tak kdyz ji reknou kocka, neukaze na ni
ale treba se ro nauci casem
@elis_an3 ja jsem to s Kubou ted dopoledne zkoušela a je nadsenej, pozná hodně, spis zbrkle tuka okolo, ale překvapilo mě, jak mu to jde. On ale uz poměrně dobre mluví, kočce třeba říká cica i kočička, takze uz to zná..
@Radka84 presne,zbrkle tupani, mala rika cici, mnau, kun je iha, pes haf, takova ta klasika…ale taky se ji to libi…treba ji to fakt neco nauci…teda naucilo, mys pro ni byla,,misi" uz je to mys ![]()
Diky za tio na vyukovd karticky. Hned jsem stahla a moje 28m cacorka byla tak nadsena, ze jsem ihned zaplatila plnou verzi. Aplikace ss libi cele rodine ![]()
Diky za tip na vyukove karticky. Hned jsem stahla a moje 28m cacorka byla tak nadsena, ze jsem ihned zaplatila plnou verzi. Aplikace se libi cele rodine ![]()
My máme učíme se počítat, první slova, abeceda pro děti, sýrový svět, anglická slovíčka, cut the rope, syn rád hraje Raymana, Fifu, Need for speed, subway surf, Tample Run, dcerka zase hraje littest pet shop, sara cooking, různý oblíkačky princezen, Magic piano
Prosím poraďte mi co stáhnout (na Android) holčičce 19-20 měsíců - něco osvědčeného, co se dětem líbí a chvilku zabaví a co už trochu bude chápat. Já se v tom vůbec nevyznám a nemám sílu to všechno hledat a zkoušet. Potřebuji to do letadla, aby chvilku seděla.
Holčička, přesto miluje auta a hlavně mašinky.
Chuggington mašinky:
https://play.google.com/…apps/details?…
https://play.google.com/…apps/details?…