Aplikace Viber

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barca.hrosik
Závislačka 3176 příspěvků 12.01.13 22:57
aplikace Viber

Ahoj holky stahla jsem si aplikaci Viber ale nejdou mi pridavat kontakty nevite proc? Jak to popripadne udelat dekuji :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nikol.surmanova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.13 23:00

Viber musi mit i ten druhy dotycny kteremu chcete napsat nebo ulozit pokud ho nema stahli nebude to fungovat a samozdrejme musite mit net v mobilu

Misi-nnka
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 12.01.13 23:01

Kontakty tam jsou automaticky. A ma někdo z kontaktu viber? Mělo by to jit

Misi-nnka
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 12.01.13 23:02
@nikol.surmanova píše:
Viber musi mit i ten druhy dotycny kteremu chcete napsat nebo ulozit pokud ho nema stahli nebude to fungovat a samozdrejme musite mit net v mobilu

Ano tak :palec:

barca.hrosik
Závislačka 3176 příspěvků 12.01.13 23:03

Ano ma ho pritel ale nejak to nemuzeme spojit:-(net v tel mame oba

nikol.surmanova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.13 23:07

To je docela divne protoze ja hned co jsem viber stahla a vyplnila jmeno a cislo tak mi tam vyjel muj tel. seznam a ten kdo ma taky tuhle aplikaci tak nazev viber ze je aktivni. zkusila bych vymazat teda pritelovo cislo z mobilu a hned ho zase ulozila zda se tam ukaze

Pinac
Extra třída :D 11985 příspěvků 12.01.13 23:14

Jj, kontakty se synchronizuji s tel seznamem. Mně třeba více vyhovuje aplikace Whatsup.

barca.hrosik
Závislačka 3176 příspěvků 12.01.13 23:17

Tak tu mam taky ta mi jde ale ten viber ne a ne nastavit.-)

radar354
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.13 19:58
stráta hesla

Může mě někdo poradit jak dát viber do telefonu?
Do prvního telefonu to šlo v pohodě, ale musel jsem jej reklamovat a dostal jsem noví. Když jsem si viber stáhl do druhého telefonu a nainstaloval, chtělo to po mě heslo, ale číslo je už jednou zaregistrované, takže nové heslo nefunguje a staré bylo straceno z původním telefonem.

Elina398
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.13 09:39
viber v zahraničí

AHOJ,
Stáhla jsem si viber do mobilu a jedu do zahraničí, máte někdo zkušenost, zda viber funguje zadarmo i mezistátově, pokud budu psat někomu do čech a on mně?
Díky za odpovědi!

Sabu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.13 12:25
v zahranici

Ahoj, jak aplikace Viber, tak Whatsapp funguje po celem svete, ziji v zahranici a bez problemu a zdarma komunikuji z lidmi z cech. Pro me je whatsapp mnohem pohodlnejisi a rychlejisi, Viber mi bohuzel funguje pouze kdyz jsem pripojena na wifi

Loffda
Extra třída :D 10836 příspěvků 15.05.14 10:19
re-instalace aplikace Víber

Moc prosím nějakou chytrou hlavu o radu. Již delší dobu jsem používala aplikaci Viber, ale už pár dní blbne a dneska přestala fungovat. Když už nezabralo nic, zkusila jsem ji odinstalovat a nainstalovat znovu. Bohužel mi nejde se přihlásit. když zadám své telefonní číslo, aby mi poslali aktivační kod, nic se neděje. Zkusila jsem dohledat a zadat původní aktivační kod a ten nefunguje. Je tam pak i kolonka v případě, že neodešle systém aktivační sms, ale ani to mi nefunguje :roll:
Telefon mam Huawei Vision

lucka83
Hvězda diskuse 46220 příspěvků 4 inzeráty 15.05.14 10:21

@Loffda to stejne resime i doma, bohuzel to je aktualizaci telefonu, nevim co s tim.

Loffda
Extra třída :D 10836 příspěvků 15.05.14 10:33

@lucka83 ¨to jsi mě nepotěšila. Už se mi tak nějak povedlo aplikaci naistalovat, naspárovat to s FB ale pořád se mi to nechce přihlásit, furt to hlásí odpojedno, takže se to nepáruje s kontakty :pocitac:

spiritt
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 15.05.14 11:31

Já mám dojem, že Viber má čas od času prostě výpadky. Párkrát do měsíce se mi stane, že na pár hodin nefunguje, ale pak zase začne, bez toho, abych s tím něco dělala…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama