Aplikátor na Utrogestan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 21:39
Aplikátor na Utrogestan

Ahojte, zavádím Utrogestan 4-0-4 a hledám nějakou alternativu na zavádění. Používáte někdo třeba aplikátor z vaginálního krému Clotrimazol? Měla jsem ho, ale asi jsem ho vyhodila. Uvažuju o koupi krému, protože samotný aplikátor nejspíš neprodávají. Nebo nemáte nějaký typ? Díky :kytka:

Přečtěte si článek: Utrogestan pro poruchy cyklu i podporu těhotenství

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 08.12.18 21:49
@Anonymní píše:
Ahojte, zavádím Utrogestan 4-0-4 a hledám nějakou alternativu na zavádění. Používáte někdo třeba aplikátor z vaginálního krému Clotrimazol? Měla jsem ho, ale asi jsem ho vyhodila. Uvažuju o koupi krému, protože samotný aplikátor nejspíš neprodávají. Nebo nemáte nějaký typ? Díky :kytka:

Ahoj.

Nejlepší aplikátor je vlastní prst. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 21:52

@tininas ano to je pravda :) když mě nebaví každou kuličku strkat zvlášť. Potřebovala bych nějakej aplikátor kam bych nabila všechny čtyři a šup tam s nima.

histep
Závislačka 3659 příspěvků 08.12.18 22:15

Zase ale pokud jsi tehotna, tak se aplikator vubec nema pouzivat kvuli cipku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 22:26

@histep jsem po transferu a na testu dvě čárky. Od lékaře to ještě nemám potvrzené.

histep
Závislačka 3659 příspěvků 08.12.18 22:30
@Anonymní píše:
@histep jsem po transferu a na testu dvě čárky. Od lékaře to ještě nemám potvrzené.

Tim spis bych se tam nicim dlouhym a relativne ostrym nesnazila stourat. Zas takova pruda zavest 2× denne 4 kulicky neni, oproti tomu, co jsi musela podstoupit doted.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 22:39

@histep dobře, děkuji, nebudu to raději dráždit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >