Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@katka379 píše:
@shanoona Když měl syn ve 3 měsících ekzém, držela jsem při kojení hypoalergenní dietu a kůže se mu spravila velice rychle. Možná by to zabralo i na Vás:-). Držím palce! http://www.potravinova-alergie.info/…-potrave.php
Mozna to zkusim, i kdyz to bude tezke, chodim do skoly, do prace a ne vzdy mam moznost uvarit si doma zrovna co se mi zlibi (rodice). I kdyz nevim, jednu odbu do me kozni cpala antihistaminika, ackoli mi nenasli zadnou alergii, testovali mena asi 200 ruznych alergenu…
Ano, jde to vyléčit!! Prosím, necpěte své děti ani sebe blbostma jako jsou kortikoidy a imunosupresiva (elidel, protopic), najděte si kvalitního homeopata jako já a homeopatie vám pomůže. Všechno je to logické. Já jsem měla jako malá ekzém, který jsme s rodiči „vyléčili“ elidelem, poté jsem měla 5 let klid, před třemi roky se začal opět projevovat na očních víčkách. Letos už to bylo neúnosné a řekla jsem si, že s tím musím něco dělat. Vyhledala jsem pana homeopata, který mi vysvětlil, že tím, že jsem si vyléčila ekzém v mládí elidelem, tím jsem problém „zatlačila“ zpátky do těla.. a měl pravdu. Sice se mi tenkrát zlepšil ekzém, ale byla jsem téměř pořád nemocná. Postupem čase se mi astma vyléčilo a zase vylezl ekzém. Je to vlastně „správný“ projev. Čím více na povrchu, tím lépe
Najděte si kvalitního homeopata a všechno se vyřeší, ještě před měsícem jsem pročítala všechny diskuze, byla jsem zoufalá a dneska mi pan homeopat tolik pomohl, že vám tu můžu radit. Hodně sil při léčení, nezalekněte se krátkodobého zhoršení!!! ![]()