Aukro nefunguje

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavalava
Stálice 74 příspěvků 17.01.18 06:54
Aukro nefunguje

Prosím o pomoc potřebuje ji dostat na aukro a když chci otevřít stranku tak se objeví bílá strana malej čtverec vystavit předmět přihlášení atd. když na něco kliknu tak nic nenačítá se nic se neděje ještě před vánoci mi fungovalo dobře.

Reakce:
welovefashion
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 101 inzerátů 17.01.18 08:15

Mě ted funguje normálně zkus to znova, třeba nějaký krátký výpadek…

lavalava
Stálice 74 příspěvků 17.01.18 08:20
pořa nejde

Takto se zobrazi a když na něco kliknu tak nic.

Janli
Kelišová 6364 příspěvků 17.01.18 09:59

Nemáš náhodou appel? Tak mi to dělalo na tabletku. Nenadělala jsem s tím nic. Na počítači už to šlo dobře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Sobota promluvil o rozkolu se Šimkem: Zazdil moji hru a dal přednost jiným!

Byli nerozlučnou dvojicí, společně bavili veřejnost v televizi i divadle... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >