Jakou pořídit nejlepší selfie tyč na Lenovo a5000?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vikynika
Kecalka 212 příspěvků 16.01.18 10:57
Lenovo a5000 selfie tyč

Ahoj, prosím o radu. Chtěla bych si na dovolenou pořídit selfie tyč. Mohl by mi někdo poradit jaká bude na můj telefon nejlepší? Na internetu je toho celá řada a já se v tom popravdě ztrácím. Našla jsem s bluetooth nebo přes kabel. Co bude lepší? Jak je to s nabíjením a tak dále? Moc děkuji za rady a tipy :mrgreen:

Reakce:
taketik
Závislačka 4618 příspěvků 16.01.18 23:13

Ono by to hlavně chtělo říct v jaké cenové relaci si to představujete :-) ona je selfie a selfie tyč - já jsem spokojena s Selfie tyč

Vikynika
Kecalka 212 příspěvků 29.01.18 14:16
@taketik píše:
Ono by to hlavně chtělo říct v jaké cenové relaci si to představujete :-) ona je selfie a selfie tyč - já jsem spokojena s Selfie tyč

O cenu mě ani tak nejde. Hlavně by to mělo něco vydržet

JoHoP
Stálice 77 příspěvků 29.01.18 23:16

Konkrétní značku ti asi neřeknu :), ale co brát na zřetel. Ptáš se: bluetooth nebo přes kabel. Já mám radši bluetooth. Když máš ovladač na tyči (kabel): konečně uděláš slušnou kompozici a pak se soustředíš na zmáčknutí a s tyčí pohneš a začínáš znovu. Někde jí držíš dost krkolomně a zase musíš mačkat ovladač. Dáš to držet dítě, zase vznikne nepovedená fotka. Když budeš mít bluetooth, držíš tyč a ovládač zmáčkneš v druhý ruce. Můžeš mít tyč někde opřenou jako stativ, můžeš někde opřít samotný telefon a pořád můžeš použít samotný ovládač. A když chceš máš ovládač na tyči. Taky se ptáš na nabíjení. Asi myslíš nabíjení telefonu. Jsou tyče i s powerbankou. Já nepoužívám. Nemám telefon pořád na tyči tak ten samotný čas napojení je velmi krátký a vlastně bez výsledku. Radši budu mít lehčí tyč. Pokud jsem na delších výletech a bojím se o baterii, mám powerbanku zvlášť a telefon napojím když ho nepoužívám. Mám radši menší skladný a lehký tyče. Takže upřednostním i menší provedení samotného držáku telefonu včetně kloubů. Spíš je důležitá pevnost teleskopu. Držáky telefonu mají docela velkou rozteč, takže jsou poměrně univerzální, ale chce to radši mrknou na rozměr telefonu a u tyče v popisu bude rozteč držáku od - do. Značku ti neporadím, nabídka je fakt široká. Nevím co stály moje tyče, ale nebyla to žádná drahota a mám je už několik let a to jsou v batohu skoro každý víkend. Tím chci říct, že ty co něco vydrží nemusí být jenom ty s vyšší cenou.

Vikynika
Kecalka 212 příspěvků 30.01.18 13:25
@JoHoP píše:
Konkrétní značku ti asi neřeknu :), ale co brát na zřetel. Ptáš se: bluetooth nebo přes kabel. Já mám radši bluetooth. Když máš ovladač na tyči (kabel): konečně uděláš slušnou kompozici a pak se soustředíš na zmáčknutí a s tyčí pohneš a začínáš znovu. Někde jí držíš dost krkolomně a zase musíš mačkat ovladač. Dáš to držet dítě, zase vznikne nepovedená fotka. Když budeš mít bluetooth, držíš tyč a ovládač zmáčkneš v druhý ruce. Můžeš mít tyč někde opřenou jako stativ, můžeš někde opřít samotný telefon a pořád můžeš použít samotný ovládač. A když chceš máš ovládač na tyči. Taky se ptáš na nabíjení. Asi myslíš nabíjení telefonu. Jsou tyče i s powerbankou. Já nepoužívám. Nemám telefon pořád na tyči tak ten samotný čas napojení je velmi krátký a vlastně bez výsledku. Radši budu mít lehčí tyč. Pokud jsem na delších výletech a bojím se o baterii, mám powerbanku zvlášť a telefon napojím když ho nepoužívám. Mám radši menší skladný a lehký tyče. Takže upřednostním i menší provedení samotného držáku telefonu včetně kloubů. Spíš je důležitá pevnost teleskopu. Držáky telefonu mají docela velkou rozteč, takže jsou poměrně univerzální, ale chce to radši mrknou na rozměr telefonu a u tyče v popisu bude rozteč držáku od - do. Značku ti neporadím, nabídka je fakt široká. Nevím co stály moje tyče, ale nebyla to žádná drahota a mám je už několik let a to jsou v batohu skoro každý víkend. Tím chci říct, že ty co něco vydrží nemusí být jenom ty s vyšší cenou.

Někde jsem četla, že tyč s bluetooth se někdy nemusí spárovat s telefonem :zed:

JoHoP
Stálice 77 příspěvků 30.01.18 14:07

@Vikynika Já to teda ještě nezažil, ale pak mě napadá ještě pohlídat jestli je kompatibilní s operačního systému. Jestli někdo má už starší android, tak na současný bluetooth může být asi problém. Nejspíš to platí i obráceně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >