Reklama

Jakou pořídit nejlepší selfie tyč na Lenovo a5000?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vikynika
Kecalka 210 příspěvků 16.01.18 10:57
Lenovo a5000 selfie tyč

Ahoj, prosím o radu. Chtěla bych si na dovolenou pořídit selfie tyč. Mohl by mi někdo poradit jaká bude na můj telefon nejlepší? Na internetu je toho celá řada a já se v tom popravdě ztrácím. Našla jsem s bluetooth nebo přes kabel. Co bude lepší? Jak je to s nabíjením a tak dále? Moc děkuji za rady a tipy :mrgreen:

Reklama

Reakce:

taketik
Závislačka 3501 příspěvků 16.01.18 23:13

Ono by to hlavně chtělo říct v jaké cenové relaci si to představujete :-) ona je selfie a selfie tyč - já jsem spokojena s Selfie tyč

Vikynika
Kecalka 210 příspěvků 29.01.18 14:16
@taketik píše:
Ono by to hlavně chtělo říct v jaké cenové relaci si to představujete :-) ona je selfie a selfie tyč - já jsem spokojena s Selfie tyč

O cenu mě ani tak nejde. Hlavně by to mělo něco vydržet

JoHoP
Stálice 75 příspěvků 29.01.18 23:16

Konkrétní značku ti asi neřeknu :), ale co brát na zřetel. Ptáš se: bluetooth nebo přes kabel. Já mám radši bluetooth. Když máš ovladač na tyči (kabel): konečně uděláš slušnou kompozici a pak se soustředíš na zmáčknutí a s tyčí pohneš a začínáš znovu. Někde jí držíš dost krkolomně a zase musíš mačkat ovladač. Dáš to držet dítě, zase vznikne nepovedená fotka. Když budeš mít bluetooth, držíš tyč a ovládač zmáčkneš v druhý ruce. Můžeš mít tyč někde opřenou jako stativ, můžeš někde opřít samotný telefon a pořád můžeš použít samotný ovládač. A když chceš máš ovládač na tyči. Taky se ptáš na nabíjení. Asi myslíš nabíjení telefonu. Jsou tyče i s powerbankou. Já nepoužívám. Nemám telefon pořád na tyči tak ten samotný čas napojení je velmi krátký a vlastně bez výsledku. Radši budu mít lehčí tyč. Pokud jsem na delších výletech a bojím se o baterii, mám powerbanku zvlášť a telefon napojím když ho nepoužívám. Mám radši menší skladný a lehký tyče. Takže upřednostním i menší provedení samotného držáku telefonu včetně kloubů. Spíš je důležitá pevnost teleskopu. Držáky telefonu mají docela velkou rozteč, takže jsou poměrně univerzální, ale chce to radši mrknou na rozměr telefonu a u tyče v popisu bude rozteč držáku od - do. Značku ti neporadím, nabídka je fakt široká. Nevím co stály moje tyče, ale nebyla to žádná drahota a mám je už několik let a to jsou v batohu skoro každý víkend. Tím chci říct, že ty co něco vydrží nemusí být jenom ty s vyšší cenou.

Vikynika
Kecalka 210 příspěvků 30.01.18 13:25
@JoHoP píše:
Konkrétní značku ti asi neřeknu :), ale co brát na zřetel. Ptáš se: bluetooth nebo přes kabel. Já mám radši bluetooth. Když máš ovladač na tyči (kabel): konečně uděláš slušnou kompozici a pak se soustředíš na zmáčknutí a s tyčí pohneš a začínáš znovu. Někde jí držíš dost krkolomně a zase musíš mačkat ovladač. Dáš to držet dítě, zase vznikne nepovedená fotka. Když budeš mít bluetooth, držíš tyč a ovládač zmáčkneš v druhý ruce. Můžeš mít tyč někde opřenou jako stativ, můžeš někde opřít samotný telefon a pořád můžeš použít samotný ovládač. A když chceš máš ovládač na tyči. Taky se ptáš na nabíjení. Asi myslíš nabíjení telefonu. Jsou tyče i s powerbankou. Já nepoužívám. Nemám telefon pořád na tyči tak ten samotný čas napojení je velmi krátký a vlastně bez výsledku. Radši budu mít lehčí tyč. Pokud jsem na delších výletech a bojím se o baterii, mám powerbanku zvlášť a telefon napojím když ho nepoužívám. Mám radši menší skladný a lehký tyče. Takže upřednostním i menší provedení samotného držáku telefonu včetně kloubů. Spíš je důležitá pevnost teleskopu. Držáky telefonu mají docela velkou rozteč, takže jsou poměrně univerzální, ale chce to radši mrknou na rozměr telefonu a u tyče v popisu bude rozteč držáku od - do. Značku ti neporadím, nabídka je fakt široká. Nevím co stály moje tyče, ale nebyla to žádná drahota a mám je už několik let a to jsou v batohu skoro každý víkend. Tím chci říct, že ty co něco vydrží nemusí být jenom ty s vyšší cenou.

Někde jsem četla, že tyč s bluetooth se někdy nemusí spárovat s telefonem :zed:

JoHoP
Stálice 75 příspěvků 30.01.18 14:07

@Vikynika Já to teda ještě nezažil, ale pak mě napadá ještě pohlídat jestli je kompatibilní s operačního systému. Jestli někdo má už starší android, tak na současný bluetooth může být asi problém. Nejspíš to platí i obráceně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >