Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahojky, prosím o pomoc.
Synovi jsem v listopadu nasadila kapičky na imunitu z alergologie, ale nemohu k tomu najít návod
Dávkování znám, ale je tam po nějaké delší době pauza a pak se začíná zase od začátku… Brali jsme je vloni, ale k tý pauze jsme se nedostali, takže si to nepamatuju
Bere něčí dítko tyto kapky?
Díky za info, Lucka
Napíšeš jaké jsou to kapky, ale většinou je to dohledatelne na netu ![]()
Ty kapky žádnej název nemaj, jsou udělaný na imunologii speciálně pro něj (z výtěrů), takže na netu jsem to nenašla
Tak jsem si řikala, že určitě není jedinej, kdo toto bere, že by mi mohl někdo poradit ![]()
@Lucie84 aha tak to vůbec neznam
ale jelikož jsou udělané speciálně pro něj, tak ti asi stejně nikdy neporadi
Spíš bych ve čtvrtek zavolala dr. ta by mohla vědět, nebo ještě dneska zajít do lékárny, možná by taky mohli vědět ![]()
Zavolej dr, ať ti poradí, dávkování je individuální pro každé dítě - my jsme je měli a žádnou pauzu jsme nedělali..
Při přerušení delším než týden, opakujte dvě poslední dávky.
a u poslední lahvičky č. V. při dobré snášenlivosti pokračujte dávkou 10 kapek jednou týdně do spotřebování obsahu.
![]()