Autosedačka Baby desing JUMBO SPORTY

473
12.9.06 23:27

Autosedačka Baby desing JUMBO SPORTY

Ahoj potřebuju koupit novou sedačku. Malý má 96cm a 14,5 kg…Zatím má tu 9-18kg, ale zdá se mi, že přerůstá. Uvažuji o této…
9-36-kg–baby-desing-jumbo-sporty . Asi ji koupím na netu. Nemáte ji někdo? Neviděli jste ji někdo naživo? Co si o ni myslíte?

http://www.moje-miminko.cz/…jumbo-sporty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
13.9.06 08:45

Je pekna, za dobrou cenu, hlavne aby byla kvalitni a bezpecna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
13.9.06 09:03

Tento typ neznam. Pro mne je hlavni kriterium bezpecnost, takze v teto kategorii mam v uzsim vyberu MaxiCosi Rodi, Romer a Cybex.
Vybirat pak budu s dcerou, jednak aby si ji ozkousela a v ktere se bude dobre citit a jednak abych vedela jak sedi v aute. Po netu bych autosedacku asi nekupovala, ale kdyz neni jina moznost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
14.9.06 22:26

Ahojda, můj strejda si tuhle sedačku koupil pro svá vnoučata a mě se teda moc líbí, celkově, myslím, že je v pohodě.

A viděla jsi ji sama ve skutečnosti ? A kolik je malému ?

Já myslím, že to nebude špatný kup, nejdražší neznamená vždy nejlepší. A koupě přes net bych se v dnešní době asi až tak nebála. Sama už jsem taky takhle něco kupovala. Ostatně sedačku si můžeš prohlédnout v obchodě 8O a pokud na netu seženeš levněji, tak co si ji tím způsobem nepořídit :wink: .

Tak šťastnou ruku, Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
14.9.06 22:26

Ahojda, můj strejda si tuhle sedačku koupil pro svá vnoučata a mě se teda moc líbí, celkově, myslím, že je v pohodě.

A viděla jsi ji sama ve skutečnosti ? A kolik je malému ?

Já myslím, že to nebude špatný kup, nejdražší neznamená vždy nejlepší. A koupě přes net bych se v dnešní době asi až tak nebála. Sama už jsem taky takhle něco kupovala. Ostatně sedačku si můžeš prohlédnout v obchodě 8O a pokud na netu seženeš levněji, tak co si ji tím způsobem nepořídit :wink: .

Tak šťastnou ruku, Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama