Autosedačka STORCHENMÜHLE STARLIGHT SP

135
2.1.06 12:25

Autosedačka STORCHENMÜHLE STARLIGHT SP

Ahoj všem,
protože naše Hanička brzy oslaví své 1. narozeniny a roste jako z vody, musíme se porozhlédnout po velké autosedačce. Od maminek z okolí jsme slyšela dobré reference na autosedačku Storchenmühle Starlight SP . Je to kategorie 1 - 3 (tzn. 9 - 36 kg), ale má upravené polstrování a pro kategorii 1 má autosedačka vlastní bezpečnostní pásy. Máte s touto autosedačkou některá zkušenosti - ať už dobré nebo špatné? Podělte se prosím o ně…
Děkuji
Hanka a Hanička 11 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18075
2.1.06 12:37

Ja osobne nejsem zastancem autosedacek, ktere spadaji do vice kategorii, teda 2 v 1. Podle mne nemuze byt jedna autosedacka stejne pohodlna pro rocni a pro dvanactilete dite.
Osobne mame autosedacku MaxiCosi Priori, ktera je od 9 do 15 kilo a nemuzu si ji vynachvalit. Jednak je jedna z nejbezpecnejsi ve sve kategorii a dale je velmi pohodlna i na spani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.1.06 12:56

Ahoj Hani,
právě tuto autosedacku jsme pořídili našemu chlapečkovi loni v létě,zatím spokojenost,tehdy jsem zvažovala všechna pro a proti,ale myslím,že jsme udělali dobře.Má výškově nastavitelnou opěrku hlavy a ma kvalitní polstrování,samostatné pásy pro kategorii 1,asi to maš stejně všechno zjištěné.Koupili jsme ji na Špuntíku za 4 522,–kč Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
2185
2.1.06 13:14

Ja jsem s ni take moc spokojena, nicmene nedavno tu byl denicek s testy autosedacek a tam nevysla moc dobre. Ale uz nevim proc. Zkus zapatrat, neni to dyl nez 3 mesice…

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
2.1.06 14:00

Ahoj,
taky ji máme a nemohu si na ni stěžovat. Prcek je v ní dobře chráněn.
Sice nevěřím, že nám vydrží do těch 12 let, ale dýl než do 5 určitě. :wink:
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
4.1.06 14:44

Taky máme - cca od léta - kdy malej ještě neměl 9 kg a ok. Jsem s ní spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
4.1.06 15:24

Ahojky,

máme ji taky, zatím spokojenost veliká. Ještě ji chci testnout na jedenáctileté neteři, pak písnu jak se tam vešla. Zatím jí využívám pro tříletého syna a bez problémů, je v ní spokojený, pětibodový pás nám asi dlouho vydrží. Pořizovali jsme jí také ze Špuntíka za 4700Kč.

Jo a v tom testu autosedaček nevyšla nejlépe jenom kvůli horší údržbě potahu (je z více částí) a pro horší instalaci do auta ( s tím nemám nejmenší problém, je to hned).

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
5.1.06 08:32

taky jse tuto sedačku pořídili naší malé v 8,5 měsících. Jsme s ní obě nadšené. Kupovala jsem ji přes www.caryfuk.cz za 4739,–. Všechno v pořádku. Malá v této sedačce spí lépe než ve vajíčku. Je fakt super.
Kdybyste některá chtěla podrobnější info, tak písněte.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.06 15:47

Jen malé upozornění - tato sedačka existuje i v nepolohovací verzi, která je o pár set korun levnější. V názvu chybí písmena SP.
Naopak je možné si připlatit a koupit Recaro Young Sport, což je stejná sedačka v barvách Recara.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.1.06 16:18

Ahoj,

taky máme Storchenmühle Starligt SP, synátor v ní jezdí od 7 měsíců, teď je mu 17m a sedačka je jako nová. Já jsem se pro ni rozhodla poté, co vyhrála německé bezpečnostní testy (přísnější než naše). Zkoušela jsem vyndat ten vnitřek a po:,–(it do ní 7letou dceru a je to naprosto v pohodě, ještě je tam spousta místa do stran i na výšku, tak myslím, že do těch 12 nám vydrží. Zatím teda jen 100% skvělá zkušenost. Doporučuju!

Zuzana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.1.06 17:09

Homologační testy jsou stejné pro celou Evropu.
V Německu se dělají různé „nezávislé“ testy za podmínek obvykle o něco přísnějších než jsou zrovna platné homologační předpisy. Kvalita těchto testů je různá podle toho, kdo si je objednal a tedy i zaplatil.
Asi jediné minus těto sedačky je ve způsobu polohování. Pokud je opravdu dobře přidělaná pásy auta k sedadlu, velmi nepohodlně se polohuje ve srovnání s klasickými polohvacími sedačkami.
Do sedačky se běžně velké 10 leté dítě nevejde.

• Nahlásit
  • Citovat
4039
6.1.06 17:17

Dá se tato sedačka „po:,–(it“ do auta proti směru jízdy ?
Konkrétně do Felicie ?
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.06 17:20

Nedá, je pouze po směru jízdy a pouze na tříbodový pás

• Nahlásit
  • Citovat
1109
21.7.14 21:26

Moc vás všechny zdravím. Máme tuto sedačku, syn má 5 let, je tak trochu dobře stavěný - má 26kg. Stěžuje si, že jej sedačka už tlačí. Jinak je tato sedačka suprová. Mám dilema. Dcerka - 8měs. - bude brzy potřebovat novou autosedačku. Buď jí koupím Romer a syn to bude muset nějak vydržet, nebo jí dáme tuto naši od syna a jemu koupíme Romera, nevím, jestli je prostornější. Můžete mi někdo poradit? Jen dodatek - jezdíme velmi málo - jednou či dvakrát za měsíc, ale trasa je vždy delší, až dvě hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
21.7.14 21:38

KgMáme, dcera téměř let a stále má ty pětibodové pásy, výška asi 112cm, váha 18kg.
Podle mě je stejná jako Romer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama