Baby Jogger třepání kolečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martik4
Povídálka 49 příspěvků 11.05.19 14:05
Baby Jogger třepání kolečka

Ahoj, mám dotaz na majitele kočárku Baby Jogger - my tedy konkrétně Baby Jogger Summit X3. Začalo se nám hodně třepat přední kolo. Jako kdyby vibrovat, ze strany na stranu. Při běhu je to naprosto šílené, při pomalé chůzi dobrý, při rychlejší chůzi to už dělá taky. Nemáte někdo zkušenost, jak toto opravit? Zatím jsem našla jen pár videí na Youtube s podobným problémem, ale řešení žádné…

Reakce:
Evelýna 1
Kecalka 411 příspěvků 4 inzeráty 11.05.19 14:10

@Martik4
Při běhu musíš mít kolečko zaaretované, nesmí se hýbat. Pak ti logicky nesmí vybrovat.
Mě to dělalo taky, ale ne teda jak tobě. Kočárek bych reklamovala, já to udělala a kolečko nám vyměnili

Monca111
Stálice 99 příspěvků 11.05.19 14:32

Ahoj, mám ten samý kočárek i ten samý problém. Popravdě mě to dost zklamalo u takhle vychvalovaneho a ne zas tak levného kočárku. Nicméně mi vibrovat začal v okamžiku, kdy jsme kolečko promazali. Na rady jsme se snažili kolečko opět odmastit a dali jsme podložku. Je to lepší, ale při rychlejší jízdě to dělá dál. Ještě plánuji znovu odmastit, asi to chce vícekrát, aby tam nic nezůstalo. Budu také ráda za každou další radu, pokud se tu objeví :wink:.

Váš příspěvek
Reklama