Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
prosím, máte některé z těchto golfek? Jak se s nimi jezdí a vůbec všechny zkušenosti,…
Moc díky
Ahojky, nedávno jsem koupila golfky Hoco comfort, v té modré barvě. Sice máme trojkolku, se kterou jsem maximálně spokojená, ale chtěla jsem něco do auta na cestování. Už jsem golfky ozkoušela a jsem jimi nadšená. Lehké, suprově se skládají, Honzík je v něm dobře usazený, není nijak přimáčklý, prostě paráda. Ještě jsem si k tomu dokoupila madlo za 150 Kč a Honzík je v nich děsně spokojený. Na cestování jsou super, ta trojkolka byla moc tězká
V září chceme jet do Chorvatska, takže je bereme i tam. Fakt jsem s nimi spokojená. Měla jsem možnost vidět i Speedy a ty nejsou tak pevné v zádové opěrce jako Hoco.
Tak šťastný výběr. Jo a mimochodem já je koupila za necelých 2 500 Kč
, takže jiná cena než je na netu.
Šárka