Bakterie v moci u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 07.04.09 16:22
Bakterie v moci u miminka

U me ani ne sestitydenni dcery byly opakovane nalezeny v moci bakterie:

Escherichia coli hemolyt.
a

Enterococcus faecalis

Jsme odeslani na vysetreni na Bulovku. Jsem z toho opravdu hodne nervozni, protoze zvlast ta prvni bakterie asi muze byt dost nebezbecna :?

Mate nekdo zkusenosti?

Reakce:
Lucie1977
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 07.04.09 19:44

ahoj!

tak já mám zkušenosti náš Matýsek jí měl taky v moči a dostal na to atb Augmentin DUO byl tenkrát maličky měl asi 3měsíce a potom dostal nějaké chemoterapeutika (snad to mám dobře napsané) přeléčili to a je to dobré.

ale ta bakterie ta E-coli se vysky tuje běžně na pohlavních orgánech ale v moči být nesmí.

nestresuj se třeba ten vzorek moče byl jenom špatně odebraný.já vím mě se to říká když už to máme zdárně za sebou.

pokud budeš mít nějaké otázky klidně mi písni SZ

ať je malá brzo v pořádku Lucie

Bubina
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 08.04.09 10:25

Nechci te strasit, ale dcera to mela v 9 mesicich, mela hrozne horecky, nikdo nevedel co se deje, zachranili jsme ji za 5 12 pak uz byla cela fialova. Dostali jsme ATB jeste nez jsme meli vysledky krevnich testu a moci. Moc dost vyrazne pachla (nikdo to vsak krome me necitil, ale ja ji prebalovala 1000×, tak jsem ten rozdil poznala hned). Urcite to nepodcenuj.

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 08.04.09 11:24

Ja to samozrejme nepodcenuju, ona zatim problemy nema, zjistili to nahodou, protoze zpocatku malo pribirala, takze nas pediatr nechal proverit moc a ja uz jsem si zjistila, co tahle bakterie muze udelat, dnes nam udelali veskere odbery a zitra budeme vedet, jestli to ma opravdu v mocovych cestach, to by ji samozrejme museli na:,–(it rovnou antibiotika, je to sileny, kdyby pribirala normalne, vubec by se neprislo na to, ze tam tu bakterii ma, az pri akutnich potizich :roll:

berbel
Povídálka 36 příspěvků 04.11.12 16:22

Dobrý den,
chci se zeptat na bakterii E.coli v moči. Malá už ji má potřetí…poprvé ve dvou měsících, pak v šesti a teď skoro v 8. Pořád mě říkají jak ji mám utírat a že to má ze stolice, ale malá má stolici tuhou a talčí tak že ji včas odbalím a poté myji vodou. Prosím jak jste dopadli?? OPakovala se vám tato bakterie nebo jste měli klid. Děkuji moc :)

berbel
Povídálka 36 příspěvků 04.11.12 16:24

A ještě otázka…jaké jste používali pleny?? Děkuji:)

jowana
Echt Kelišová 9522 příspěvků 20.02.13 15:03

Ahoj, chtěla bych se zeptat, víte někdo jaké druhy E.Coli jsou a jaká je nebezpečnost jednotlivých kmenů? Jak závažná je infekce E.Coli hemolytica? Nikde o tomto druhu nemůžu nic najít - syn jí má v moči. Nebo to je běžný druh?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >