Básnička k narozeninám - pro maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 12:21
Básnička k narozeninám - pro maminku

Hezký den přeji,
tchyně bude mít narozeniny. Chtěla bych ji složit básničku o dárcích, které pro ní máme.
Máme pro ni s přítelem - pyžamo s Mickey Mouse, lekníny do jezírka, kačenky do jezírka, semínka na zahradu, poukaz na kosmetiku a společně s tchánem jsme se složili na foliovnik/skleník. Narozeniny má teď v pátek. Chtěla bych tam zakomponovat i toho tchána, aby se vědělo, že je to dárek i od něj ten skleník, protože on většinou neví co koupit, tak aby šlo vidět, že se letos na to nevyprdl :D Napadl mě akorát verš - A s tatínkem Vlastíkem potěšíme tě skleníkem. Jinak prostě nevím. Je nadšená zahradnice, má ráda věci s Mickey mouse. Kosmetiku jsme vybrali proto, protože, se nikam moc nedostane a neudělá si čas na sebe. Vkládám anonymně - mám tu známé, tak aby nebylo překvapení vyzrazeno :) No a začátek mě napadl akorát takovýhle: Píše dneska kalendář, Že Naše maminko narozeniny máš. Jinak se jmenuje Eva. Přítel je Pepa a já Lucie. Tchán je Vlasťa. Jinak předem moc děkuji, tak snad se tu najde nějaké básnické střevo :andel: :hug:

Reakce:
sakota
Kelišová 5723 příspěvků 03.04.19 12:42

Každý dneska byl by rád
vše nejlepší moct ti přát.
Na přáníčku tady píší:
ať hezky spíš s Mickey myší.
Na hladině kačky plavou
za lekníny, za zábavou…
Semínka, šup do zahrady
a až mami skončíš tady
upaluj na kosmetiku!
Pak se vrátíš ke skleníku,
co jsme s Vlastou postavili,
abychom tě potěšili.

Uznávám, ten konec už je slabší. :D

cassy
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 03.04.19 12:57
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 13:06

@sakota - tak to je super pecka!!!!! I ten konec je dost dobrý, určitě z toho použiju část ne-li celou báseň :D :D

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 03.04.19 13:09
@sakota píše:
Každý dneska byl by rád
vše nejlepší moct ti přát.
Na přáníčku tady píší:
ať hezky spíš s Mickey myší.
Na hladině kačky plavou
za lekníny, za zábavou…
Semínka, šup do zahrady
a až mami skončíš tady
upaluj na kosmetiku!