Bazén se slanou vodou Praha

382
17.7.05 21:32

BAZÉN SE SLANOU VODOU

Ahoj,

prosím o radu. Sháním bazén se slanou vodou v Praze nebo na Praze-západ (Kladno, Beroun, …). Jestli o něm někdo víte, prosím napište, chtěla bych tam chodit s dětma.

Díky.

Kačkač

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1128
17.7.05 21:40

Ahoj prý je bazén se slanou vodou na Praze 9 v Hloubětíne. Ale jen jsem to slyšela, ověřený to nemám. Lenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
17.7.05 21:48

chodila jsem do bazenu se slanou vodou v Hlobetine, je tam i detsky bazenek. http://www.praha14.cz/MC/bazen.html
JAM 29

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
17.7.05 22:15

Ahoj Kačkač,

jestli sháníš bazén se slanou vodou kvůli exemum u dětí, můžu vřele doporučit Jedličkův ústav na Vyšehradě. Voda tam není čištěná chlorem, není tedy ani slaná, je čištěná ionizací. Bazén je úžasný, teplota vody 30st, vše nově postaveno, čisto a fakt teplo :wink:

Náš malý trpěl od malinkata exemem, chodili jsme tam rok a je čisťounky jak hedvábí.

Pa

Míša

• Citovat
  • Nahlásit
6429
17.7.05 22:20

Jojo, v tom Hloubětíně by měla být voda v obou bazénech mírně slaná, proto se tam od podzimu chystáme chodit též na plavání. Kurs budem absolvovat u DK Vodníček.

www.dkvodnicek.cz

E.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
18.7.05 00:37

Bazen se slanou vodou je i ve FactoryPro na Cernem Moste. Osobne jsem tam nebyla tak nevim, ale chystam se tam tak uvidime :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
884
18.7.05 07:39

Ahoj, bazén se slanou vodou je 100% v Hloubětíně,ale přes prázdniny mají zavřeno.A na Černém Mostě ve FactoryPro NENÍ slaná voda.Chodím tam pravidelně,takže informace jsou zaručené.
pa,pa Yasmin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
18.7.05 09:32

bazen FactoryPro

Yasmin, tak diky za upresneni. Ja jsem tam nebyla, ale rikala mi to jedna mamina z detskeho plavani, ze zacnou od podzima ve FactoryPro plavat, protoze je tam pry udajne slana voda. Takze se omlouvam za mystifikaci (psala jsem to sem jako neprihlasena Hanice). Jinak ve FactoryPro snad plavou Plavacci. My s nima plavem uz od pul roku v bazenu v hotelu Duo a jsme moc spokojeny - dceri byly dva roky a od zari zase zacnem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
18.7.05 10:25

Neviete ci maju vo Faktorypro otvorene aj cez prazdniny? A nevieste tiez nahodou, ci su tam nejaky instruktori, ktori chodia aj domov a ucia techniku uchopov s miminkom vo vani?
A posledna vec kde ten bazen presne na tom Cernom moste je? Je to tam pobliz Ikei :? ?
Vdaka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
18.7.05 11:43

Ayrinko

Bazen na Cernem moste je otevren i pres prazdniny, ale jestli i pres prazdniny je plavani s detmi to nevim. Plave tam stejny klub do ktereho chodime i my - Plavacci a nas kurz konci v cervnu a zacina opet od poloviny zari (pocatkem zari je zapis). Takze se radsi mrkni na www.factorypro.cz
Jinak ten bazen je nad Ikeou v tom zabavnim centru, akorat se nejede nahoru k parkovisti jak je kino, ale dolu - jsou tam ale celkem prehledne ukazatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6572
12.6.12 21:10

Též sháním nějaký bazén s mořskou vodou na Kladně či v berouně, případně v blízkém okolí - prosím ne Prahu, můžete poradit? za ty roky se určitě výčet rozrostl :-)
díky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26580
12.6.12 21:35
@Nanda píše:
Též sháním nějaký bazén s mořskou vodou na Kladně či v berouně, případně v blízkém okolí - prosím ne Prahu, můžete poradit? za ty roky se určitě výčet rozrostl :-)
díky moc!

V Kladně se rozhodně nic nezměnilo :roll:
A v Berouně tenhle: http://www.studio-kytka.cz/index.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6572
13.6.12 09:35

Děkuji moc za tip :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu