Bazének a miminko

5060
17.6.13 07:03

Bazének a miminko

Ahoj maminky,

máme doma chlapečka, kterému bylo včera 6 týdnů. Vzhledem k tomu, jaká hlásí na příští dny vedra, jsme s manželem a rodiči mluvili o tom, že bysme malému možná pořídili bazének, takový ten pro nejmenší, se stříškou. Malý miluje vodu, a tak bysme ho chtěli párkrát za den smočit, pokud bude opravdu vedro, malý se dost potí a bývá mu v kočárku horko. Samozřejmě, že voda by byla ohřátá. Nejsem si ale pořád jistá, jestli na to není syn ještě maličký. Odkdy jste koupaly svá miminka?? Máte některá zkušenost s koupáním tak malého prcka?? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16851
17.6.13 07:06

Na to jefakt ještě mrňavej :think: Určitě bych ho ještě na letošek nepořizovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
17.6.13 07:08

Já si teda taky myslím, že je ještě malý a ten bazének až tak neocení, možná bych použila normálně vaničku nebo kyblík kdybych ho chtěla smočit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
17.6.13 07:11

Taky si myslím že je zbytečné kupovat bazén pro tak malé mimčo. Když už teda tak bych použila vaničku a nad ni dala slunečník ať na mimčo nesvítí slunko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124
17.6.13 07:14

Letos je malý, neocení to. Stačí ho otřít mokrou žínkou nebo namočit do vaničky. Bazénky jsou až pro děti, co už se plazí nebo sedí. Bazének kupte za rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
17.6.13 07:14

No ten co vypadá jako muchomůrka by měl být u mých rodičů po sestře. Takže nejde tak ani o ten bazének, spíš o to, jestli není malý na koupání venku, i když by nešlo o hodinové ráchání, ale opravdu jen smočení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
teresa20
17.6.13 07:19

Je maličkej, tomu je to úplně jedno a bazén neocení.. pokud mu bude fakt hic, tak bych ho vykoupala normálně ve vaničce

• Citovat
  • Nahlásit
12127
17.6.13 07:20

Klidně bych koupila, využijete i příští rok, nevidím v tom rozdíl jestli koupu večer ve vaně nebo ošplouchnu v bazénku, prckovi to bude šumák, hlavně, že se osvěží :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
17.6.13 07:23

@Blešík Taky si myslím že kdyby se měl koupit, tak je jedno jestli letos nebo příští rok… určitě se nezničí tím, že se v něm malej párkrát šplouchne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14973
17.6.13 07:23

Ja bych se bala, 6 tydnu mi prijde malo. ja koupala ted v sobotu prvne rocni dceru a i tak jsem mela strach, at nenastydne, jak zalezlo slunko a oprel se do nas vitr, tak byla celkem zima. Maly z toho koupani stejne nic mit nebude ;) v tomhle veku jsme chodivaly s kamoskama do parku na deku, mimca krate body, ponozky, byly jsme ve stinu a bylo nam vsem prijemne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
17.6.13 07:26

@LadyTommy To my bohužel nemůžeme, malej je docela vztekloun a jen tak ležet ho nebaví, zrovna včera jsme byli v zámeckým parku na dece ve stínu a během čtvrt hoďky jsme museli vyklidit pole, aby jsme nerušili tou árií ostatní :D Vodu právě úplně zbožňuje, proto nás napadl bazének/vanička/lavórek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12127
17.6.13 07:29

Já jsem asi krkavec, ale při tom, jaký je vedro už teď v 7 ráno bych se nemála. Týna určitě nemá v plánu tam dítě držet dokud nebude modrý :lol: pochopila jsem fakt na ošplouchnutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12127
17.6.13 07:31

Kvůli tomu větru jsem koupila tenhle a natočím aby na prtě nefoukalo a nesvítilo :pankac: ale mi už máme velkýho chlapa a nijak zvlášť to neprožívám

http://www.i-hrackarstvi.cz/…nek-zaba.jpg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
17.6.13 07:32

Jojo, jde jen o to ho tam na chvilku opláchnout aby se svlažil a hned zas ven a osušit… já jsem v tomhle taky posera, pořád ošmatávám jestli náhodou není studenej, ale teď mají být fakt horka. A pokud by foukal nějakej studenej vítr tak bych určitě nekoupala. Mám na mysli ošplouchnutí v případě fakt velkých pařáků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77397
17.6.13 07:32

@Týna K. Tak já mám obě mimča podzimní, takže letní koupání vyšlo až tak na cca 7 měsíců, ale jinak bych ho klidně do bazénku dala od doby, kdy bude jistě pást koníky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat