Begonie i s dovozem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15098 příspěvků 03.11.18 11:51
Begonie i s dovozem

Dobrý den, objednala jsem si květinu od jedné paní, která mi ji ochotně i přivezla (jedna cesta 50 km). Zaplatila jsem za květinu a cestu předem, když jsem se dnes ptala zda jsem ještě dlužná za cestu, řekla mi, že ne. Hlodá ve mně červík, zda jsem ji za ochotu neměla pozvat na kávu nebo dát nějaké peníze navíc? Paní byla velice milá a begonie je opravdu nádherná.

Reakce:

sirikit
Nadpozemská drbna 25812 příspěvků 03.11.18 12:44

@dagmarkaa Zřejmě na ni máš kontakt, tak jí ještě zpětně poděkuj za ochotu, pošli fotku kytky na místě určení a popravdě napiš, jak moc Tě její chování potěšilo. :kytka:

sirikit
Nadpozemská drbna 25812 příspěvků 03.11.18 12:47

Ono kolikrát prachy nejsou všechno a pokud jste je řešily dopředu a ona Ti výslovně řekla, že jí nic nedlužíš, prostě měla radost, že Ty máš radost. Člověčina. :kytka:

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15098 příspěvků 03.11.18 15:28
@sirikit píše:
Ono kolikrát prachy nejsou všechno a pokud jste je řešily dopředu a ona Ti výslovně řekla, že jí nic nedlužíš, prostě měla radost, že Ty máš radost. Člověčina. :kytka:

Ještě jsem jí jednou děkovala, paní chce pak jenom poslat fotku až bude begonie kvést, ujišťovala jsem ji, že bude v dobrých rukou :kytka:

sirikit
Nadpozemská drbna 25812 příspěvků 03.11.18 16:04
@dagmarkaa píše:
Ještě jsem jí jednou děkovala, paní chce pak jenom poslat fotku až bude begonie kvést, ujišťovala jsem ji, že bude v dobrých rukou :kytka:

Jo, tak to bude fajn, nedělej si s tím starosti. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >