Begonie i s dovozem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15644 příspěvků 03.11.18 11:51
Begonie i s dovozem

Dobrý den, objednala jsem si květinu od jedné paní, která mi ji ochotně i přivezla (jedna cesta 50 km). Zaplatila jsem za květinu a cestu předem, když jsem se dnes ptala zda jsem ještě dlužná za cestu, řekla mi, že ne. Hlodá ve mně červík, zda jsem ji za ochotu neměla pozvat na kávu nebo dát nějaké peníze navíc? Paní byla velice milá a begonie je opravdu nádherná.

Reakce:
Uživatel je onlinesirikit
Nadpozemská drbna 27222 příspěvků 03.11.18 12:44

@dagmarkaa Zřejmě na ni máš kontakt, tak jí ještě zpětně poděkuj za ochotu, pošli fotku kytky na místě určení a popravdě napiš, jak moc Tě její chování potěšilo. :kytka:

Nadpozemská drbna 27222 příspěvků 03.11.18 12:47

Ono kolikrát prachy nejsou všechno a pokud jste je řešily dopředu a ona Ti výslovně řekla, že jí nic nedlužíš, prostě měla radost, že Ty máš radost. Člověčina. :kytka:

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15644 příspěvků 03.11.18 15:28
@sirikit píše:
Ono kolikrát prachy nejsou všechno a pokud jste je řešily dopředu a ona Ti výslovně řekla, že jí nic nedlužíš, prostě měla radost, že Ty máš radost. Člověčina. :kytka:

Ještě jsem jí jednou děkovala, paní chce pak jenom poslat fotku až bude begonie kvést, ujišťovala jsem ji, že bude v dobrých rukou :kytka:

Nadpozemská drbna 27222 příspěvků 03.11.18 16:04
@dagmarkaa píše:
Ještě jsem jí jednou děkovala, paní chce pak jenom poslat fotku až bude begonie kvést, ujišťovala jsem ji, že bude v dobrých rukou :kytka:

Jo, tak to bude fajn, nedělej si s tím starosti. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >