Bezbarvá henna

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8.11.21 17:11

Bezbarvá henna

Ahoj baby. Mám na vás prosbu. Už delší dobu přemýšlím o henne alee.. Jsem posera. Slyšeli jste už o cassie? Je to bezbarvá henna. Už jsem si psala tento dotaz ke stránce s hennami ale ještě mi nepřišla odpověď a tak se chci zeptat vás. Myslíte že by šlo se barvit kvalitní přírodní barvou a týden po ní aplikovat cassiu? A požívat jí do dalšího barvení (Já si barvím jen odrosty protože spodek je tmavě hnědý.) Budu ráda za radu. ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
720
8.11.21 18:15

Mě by zajímalo, z čeho je ta kvalitní přírodní barva a proč kombinovat dvě přírodní barviva? Aby ta kvalitní přírodní barva neměla náhodou i tak nějakou chemii, která s tou hennou nebude dělat dobrotu.
Já hennou barvím, ale pouze hennou a nekombinuji to s ničím. Ona to stačí. Možná bych spíš šla cestou tmavší henny všude po hlavě, ale nikdy to nechytne všude stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
8.11.21 18:18

A proc chces hennu barvu a potom dalsi? Jako abys mela zregenerovanejsi vlasy? :D
Ta henna barva staci, neboj. Kolikrat do roka barvis? 5×-6×?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.21 18:22

Chci spíš jen regeneraci jak jsem psala bojím se že hennovat nebudu 20 let a čekat až to odroste kvůli indigu. Možná se k tomu odhodlám ale potřebuju najít kadeřnici která mi to udělá sama si to neudělám na to jsem příliš pobobkovana 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.21 18:23

@Zeoli tak 2× max 3× do roka 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.11.21 18:25

@Malineka určitě má ale oproti drogerkovým je o mnoho šetrnější a má v sobě Aloe a různé jiné rostlinky. Bojím se hennu dělat sama potřebuju někoho kdo tomu rozumí já si nevím rady a určitě něco pos… 💩 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
8.11.21 18:32

@DaisyGatby na henně ale není co posrat. Tam jedině hrozí to, že ti to chytne prostě jinak. Žádné indigo ti to neudělá. Já používám Khádí a ti mají i různé odstíny henny. Beru si vždy světle a tmavě hnědou, míchám podle nálady a zbytků. Maximálně to chytne trošku tmavší, ale ono se to potom taky vymyje trochu.
Jen je to takové blátíčko, které se hůř patlá. Opravdu na tom nic není. U nás mi to dělá manžel, protože ho to baví. Jo a hodně to špiní, je dobré to nedělat u bílých zdí a na omyvatelné podlaze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20746
8.11.21 21:47

Míchám si popelave hnědou a bezbarvou od Khadi a vyjde naprosto přírodní, studena! světle hnědá… po par umytich jde do zrz, ale to jdou i moje vlasy. Za mě super, taky jsem se dlouho bála, ale na tmavé vlasy není čeho…. na čistou Hennu si netroufám :mrgreen: ale tohle z vlasu vzdy zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.21 06:22

@Run
Děkuji už mi odepsali a bezbarvá henna se může takto používat. Cassia je prej maska a vlasům by to ublížit nemělo.💓 Ještě nevím jak dávkovat ani jaké dělat rozestupy ale koho to bude zajímat tak napište na voono a ty pořadí vždycky úplně se vším 🌸 💓

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat