Jak zabezpečit postel, když v ní bude miminko spát?

685
8.2.19 21:47

Bezpecnost a miminko v posteli

Mame 13m dite a jsem uz hodne unavena z nocniho kojeni(cca 8,10× za noc).
Vazne uvazuji, ze ho budu nechavat v posteli. Mame ale vyssi postel nez je standard.
Jak postel zabezpecit, kdyz bude v loznici sam?
premyslime, ze postel rozlozime a budeme mit pouze matrace.
dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
a12
43470
8.2.19 21:53

Ja treba po nakojeni dam do postylky a kdyz se v noci vzbudi a uz jsem tam, tak si ho necham v posteli..
Kdyz rano spi dyl, prisoupnu z jedny strany kde spi postylku ale jinak nic, ale uz mu bude 17m a z postele uz nakou dobu sleze sam.. Takze me zavola a kdyz prijdu, tak uz stoji u dveri..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
8.2.19 21:55

Tomu nerozumim, proc bude v loznici sam,kdyz bude spat s vami? Jinak obdivuju, ze jste to vydrzela az do ted, pri takovem buzeni. My meli sundany bok postylky a tu prirazenou k posteli,ale stejne dcera spala od mimina az do dvou let mezi nama uprostred. Takze bud z jedné strany prirazit postylku ,byt jako zabranu, dat na kraj perinu/polstare a kdybych mela velky strach i tak, tak bych dala perinu,matraci na zem vedle postele, kdyby nahodou, at pada do mekkeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
8.2.19 22:01

@marka123 on tteba jde spat v 19 hod. a to ja jeste nechci.

postylka je o. hodne nizsi nez postel.. to asi ne rozumne reseni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
8.2.19 22:10

@katuska1984 no tak ho dat do postylky a na prvni buzeni uz si ho pak vezmete k sobe…nemate vic poloh na postylce? Pokud sundate bok a prehodite vys, zaroven s postelí…ja jsem si pak jeste postylku k posteli privazala ,aby se mi neodsoupla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16831
8.2.19 22:24

@katuska1984 a ty ses doted nesnazila to kojeni omezit? Ja teda od asi 4-5m zacala protahovat rozestupy mezi krmenim, Delala jsem to tak, ze jsem nereagovala na kazde zamruceni, ktere signalizovalo, ze by si mala neco dala. Ona treba chvilku mrucela, ale pak zase usinala a tak jsem to protahla o nejakych 20-30min a kdyz to delas konzistentne kazdy den, tak ze 3× buzeni za noc jsem to zkrouhla na 1× za noc a i to skoncilo nekdy na 10m a zacala spat celou noc durch.

Na co presne kojis 10× za noc nerozumim uz vubec. Vsak kdyz se nakoji, tak snad vydrzi nejake 3h, ne? Jak je mozne, ze kojis 10× za noc? Vsak to musi byt co 40min.

Nevim, zda tohle postupne odstavovani, ktere melo zacat na 5m ted jeste na roku pujde. Musis holt zkusit. V noci se spinka a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29543
8.2.19 22:24

Dat ho do postele až půjdete vy spát. Do te doby ho mít v postýlce. Ale v 13m tolikrát za noc kojit? S tím jste zkoušeli něco dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9528
8.2.19 22:31
@katuska1984 píše:
Mame 13m dite a jsem uz hodne unavena z nocniho kojeni(cca 8,10× za noc).
Vazne uvazuji, ze ho budu nechavat v posteli. Mame ale vyssi postel nez je standard.
Jak postel zabezpecit, kdyz bude v loznici sam?
premyslime, ze postel rozlozime a budeme mit pouze matrace.
dekuji

kluci spali oba se mnou v posteli, byli tam i sami. uspala jsem je tam, z jedné strany jsem přirazila postýlku a druhou stranu zabarikádovala peřinama a dala citlivou chůvičku, která zaznamenala jakýkoliv pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9528
8.2.19 22:32
@warita píše:
@katuska1984 a ty ses doted nesnazila to kojeni omezit? Ja teda od asi 4-5m zacala protahovat rozestupy mezi krmenim, Delala jsem to tak, ze jsem nereagovala na kazde zamruceni, ktere signalizovalo, ze by si mala neco dala. Ona treba chvilku mrucela, ale pak zase usinala a tak jsem to protahla o nejakych 20-30min a kdyz to delas konzistentne kazdy den, tak ze 3× buzeni za noc jsem to zkrouhla na 1× za noc a i to skoncilo nekdy na 10m a zacala spat celou noc durch.

Na co presne kojis 10× za noc nerozumim uz vubec. Vsak kdyz se nakoji, tak snad vydrzi nejake 3h, ne? Jak je mozne, ze kojis 10× za noc? Vsak to musi byt co 40min.

Nevim, zda tohle postupne odstavovani, ktere melo zacat na 5m ted jeste na roku pujde. Musis holt zkusit. V noci se spinka a hotovo.

no někde se třeba nespiná :mrgreen: tyhle rady jsou fakt někdy úplně na nic, každý dítě je jiné. Jeden kluk spal celou noc, druhý se furt na kojení budil. Kojila jsem do dvou a pak přestala ze dne na den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16831
8.2.19 22:35
@Pam12 píše:
no někde se třeba nespiná :mrgreen: tyhle rady jsou fakt někdy úplně na nic, každý dítě je jiné. Jeden kluk spal celou noc, druhý se furt na kojení budil. Kojila jsem do dvou a pak přestala ze dne na den

jisteze je kazde dite jine. Ale s nejvetsi pradepodobnosti nespinka proto, ze mu nikdy nebylo umozneno poradne prospat celou noc, proroze na kazde zakniknuti dostal prs do pusy. Takhle si asi sotva odvykne od toho kojeni, ze?

Ja se ptala, zda se zakladatelka pokusila intervaly mezi nocnim kojenim prodlouzit. Protoze pokud se decko probudi, tak dam dudel do pusinky, pohladim a konejsim, dokud znova neusne. Nekrmim. A s tim je zapotrebi zacit vcas, ne na 13m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29442
8.2.19 22:38

Já asi neporadím, spíš jen napíšu, jak je to u nás. V posteli mám od narození druhé dítě, postýlku jsme pro něj tentokrát ani nestavěli, aktuálně má téměř 17 měsíců a nikdy jsem to neřešila. Ve spaní mi děti z postele nikdy nespadly. Na rozdíl od bdělého stavu, kdy po posteli lumpačí a jedou dolů jak namydlený blesk. Mívala jsem v ložnici zapnutou chůvičku a každé pohnutí jsem slyšela. Po prvních narozeninách už ji ani nezapínám, protože když se vzbudí, už si sleze z postele sám nohama napřed i uprostřed noci. Stává se nám běžně, že o půlnoci za námi napochoduje k TV.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18743
8.2.19 22:50

Když syn spal u nás v posteli bez nás, tak sem vedle postele z každé strany dala ještě peřiny na zem, kdyby náhodou spad, tak by padal do měkkého, ale musím říct že nikdy nespad, akorát jednou ve 4 měsících když začal lézt a mě to hned napoprvé nedocvaklo. :zed: když byl vzhůru tak v tomhle věku už uměl sám slezt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
8.2.19 22:51

@warita prso = dudlik. Paní koji a má prsa takže asi nedává dudlik. Kojení má i nenutritivni stránku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29543
8.2.19 22:52
@Kriss Tina píše:
Když syn spal u nás v posteli bez nás, tak sem vedle postele z každé strany dala ještě peřiny na zem, kdyby náhodou spad, tak by padal do měkkého, ale musím říct že nikdy nespad, akorát jednou ve 4 měsících když začal lézt a mě to hned napoprvé nedocvaklo. :zed: když byl vzhůru tak v tomhle věku už uměl sám slezt.

Ve 4 měs uměl slezt? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18743
8.2.19 22:52

@veria ne ve 4 měsících začal lézt a spadl, v roce uměl z postele slezt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama