Bezúspěšné snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hejulka
Stálice 79 příspěvků 16.10.14 14:02
Bezuspesne snazeni

Prosim poradtte uz 10 mesicu se snazime o druhe mimi a stale nic uz jsem s toho nestastna pred tremi roky jsem o miminko prisla a tet nic je mi 31 uz mam strach ze nedockame poradtte nebo si semnou aspon pojdette povikladat budu vdecna za kazde odpovedi dekuji

Reakce:
Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 16.10.14 14:08

Moja sestra sa snazi cez rok. Ale teda sama priznava, ze to ide stuha, ked sa s manzelom stretavaju v posteli len v komatoznom stave :think:

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 16.10.14 14:12

Já už neberu rok antikoncepci a taky nic, v prosinci jsem otěhotněla ale o miminko jsme v únoru přišli a od té doby nic. Navíc mám problémy s nepravidelnou (nebo spíš žádnou) MS, možná nemám ani ovulaci, je u mě podezření na PCO, takže už jsem vzdala kontroly u své doktorky a rovnou jsem se objednala do Reprofitu (CAR) a pevně věřím, že pomůžou.
@hejulka máš pravidelnou MS? Zkoušela jsi zjistit, zda máš ovulaci? Většinou se doporučuje po roce neúspěšného snažení navštívit právě CAR, tak v tém případě bych tomu ještě dala 2 měsíce, zkusila měřit bazální teplotu, abys zjistila zda máš ovulaci a po Novém roce bych se kdyžtak někam objednala…

hejulka
Stálice 79 příspěvků 16.10.14 14:23

Menstruaci mam pravidelnou a ovulaci taky kazdy mesi tak v pulce me boli vajecniky tak si myslim ze je to ono ja ziji v Anglii nevim jak to funguje tady ja uz to pomalu vzdavam mam 6leteho syna a jsem moc rada ze ho mam ten jedinej me drzi nad vodou

Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 16.10.14 14:23

My se snažíme už 8 měsíců a taky nic, byla jsem na kontrole na utz a řekla mi, že nemám ovulaci, takže jsme se mohli snažit jak chtěli, taky mám strašně slabou MS, takže mi nasadila clostilbegan na ovulaci, a utrogestan na posílení MS a zvětšení dělohy na lepší úchyt vajíčka. Říkala, že je ještě brzo, že ještě to není ani rok, co se snažíme, ale já se nenechala odbýt, že prostě ten utz chci a uděla jsem dobře. Mohli jsme se snažit hravě dál a k čemu by to bylo, když není ovu.
No nicméně jdu v prosinci znovu na utz, jestli prášky zabrali, tak snad mi řekne, že ovu je.
Takže za mě určo doporučuji jít na gyndu, ať víš co a jak ;)

miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 16.10.14 15:55

My se snažíme od září loňského roku.Ms jsem měla nepravidelnou, slabou… začla jsem brát kapky Gynex, pít kontryhelový čaj a v pondělí byly na testu //. Ted se jen modlíme aby to všechno bylo v pořádku.
Chce to někdy čas, moc se na to neupínat a v první řadě je důležitá ovulace a dostatečně velká sliznice

Moc držím palce at se vám brzy zadaří-vím že to čekání je hrozné :?

hejulka
Stálice 79 příspěvků 16.10.14 16:35

Miriskaw moc gratuluji a preji at je vse v poradku jojo to cekani je na palici chci to tak moc ze mozna proto se nedari uz jsi zacinam myslet ze jsem divna

miriskaw
Kelišová 6368 příspěvků 16.10.14 16:56

@hejulka děkuji. taky jsem měla stavy kdy jsem si myslela, že jsem divná, neschopná…na to ale myslet nesmíš! Ono si to někdy dá na čas, ale příroda asi ví proč. Moc ti držím palce at do vánoc máš vysněné //

hejulka
Stálice 79 příspěvků 16.10.14 17:18

Miriskaw dekuji moc kezby byla moc stastna

dendulina
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 19.10.14 14:11

Nehazej flintu do zita ;) Zkusila bych si overit, jestli neni nejaky duvod, proc se nadari, zkusila fyzioterapii (ani nevis a muze byt nekde blokly nejaky panevni upon nebo tak neco), mozna inseminaci, ale do hormonu a IVF bych se nehnala hned. Nikde neni zaruka a telo to ukrutne rozhodi :nevim:

Nezoufej. Ja v lednu slavila 33 a zarekla jsem se, ze zadne dalsi bezdetne narozeniny uz nebudou :cert: Miminko resime skoro 3 roky. Mam za sebou 3 absolutne neuspesna IVF s PGD, inseminaci, ZP+SP z lonskeho leta po prirozenem otehotneni a totalne rozhozeny cyklus a nervy v kyblu. Svete div se, ted koncim 12.tt. Byly to nervy, obzvlast, kdyz jsem zaspinila na den presne jako loni, kdy mi pak oznamili ZT, tentokrat se ale drzime a ja ted kazdy den posloucham srdicko s angel sounds :srdce: :dance:

Drzim palce :hug: :hug:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 21:24
@dendulina píše:
Nehazej flintu do zita ;) Zkusila bych si overit, jestli neni nejaky duvod, proc se nadari, zkusila fyzioterapii (ani nevis a muze byt nekde blokly nejaky panevni upon nebo tak neco), mozna inseminaci, ale do hormonu a IVF bych se nehnala hned. Nikde neni zaruka a telo to ukrutne rozhodi :nevim:

Nezoufej. Ja v lednu slavila 33 a zarekla jsem se, ze zadne dalsi bezdetne narozeniny uz nebudou :cert: Miminko resime skoro 3 roky. Mam za sebou 3 absolutne neuspesna IVF s PGD, inseminaci, ZP+SP z lonskeho leta po prirozenem otehotneni a totalne rozhozeny cyklus a nervy v kyblu. Svete div se, ted koncim 12.tt. Byly to nervy, obzvlast, kdyz jsem zaspinila na den presne jako loni, kdy mi pak oznamili ZT, tentokrat se ale drzime a ja ted kazdy den posloucham srdicko s angel sounds :srdce: :dance:

Drzim palce :hug: :hug:

Ahoooj, rada te ctu! a moc gratuluji :hug: :kytka: Katka z diskuse zamkle tehotenstvi

EINNER
Kecalka 127 příspěvků 02.11.14 21:30

Zkusili jste gel Pree-sed? Já jen, že nám po půl roce neúspěšného snažení pomohl na poprvé. A teď se snažíme o druhé mimi, tak snad nám i Tobě brzy vyjde. Držím nám palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >