Bígl x Jack Russell teriér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 05.03.17 18:03
Bígl x Jack Russell teriér

Ahoj holky, máme ročního psa fenku Bígla a chtěli bychom mu pořídit kamarád/a/ku Jack Russell teriér stěně. Myslíte že se tyto dvě rasy snesou?? Nebo jaká rasa psa se dobře snese s Bíglem? A taky aby byl hodný k dětem. Děkuji za rady.

Reakce:

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 05.03.17 18:11

Pokud je to pes a fena, tak to celkem dobrá cesta k tomu, aby to bylo v poho…

upozorňuju, že obě rasy, které jste si vybrali jsou pěkně cvaklý a energeticky nevy čerpatelný, aby Vám z nich nehráblo :D

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 05.03.17 18:54

Tyjo, to se zblázníš. :mrgreen: Bígl sám o sobě (máme 15letou mimozemšťanku) a k tomu si přidat ještě hyperaktivní torpédo JRT – ještě jsem nepotkala vychovaného. Ale pokud máte bígla vycvičeného a poslouchá jak hodinky a má dost vyběhání a zaměstnání, tak zvládnete i russela. Pak se asi snesou.

Namby
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 05.03.17 19:25

Asi mám stejný názor jako holky nade mnou. Bígl je sám o sobě třída :D ( měla jsem 9 let bígla ). A Jack? To je taky šídlo :D No být tebou tak si to rozmyslim ;)

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 05.03.17 19:33

@Namby Už koukám, že je to tu zařazené v sekci „Pro pobavení“. :lol:

Namby
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 05.03.17 19:37

@Litta :mrgreen: :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 4057 příspěvků 05.03.17 19:45

@Conulka :pankac: presne. Nevim proc takovy plemena davat k sobe. Ja jsem zhyckana z retrivra :)

makarka
Kecalka 393 příspěvků 05.03.17 22:03

My meli bigla a strejda stale jeste ma Russella. A teda myslim ze i kazdy zvlast da dost zabrat-energeticky i vychovne… ale pokud sila, schopnosti a chut je, tak proc ne. Pokud budou dobre vychovani a budou mit moznost se poradne vyradit venku, nejspis se snesou. Ja bych do toho ale nesla ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 05.03.17 22:09

Máme JRT, tetka má 3 JRT a jednoho bígla, teď už teda důchodce. Všichni poslouchají na slovo a jsou super smečka. Nebála bych se toho.

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 05.03.17 22:16

My máme 6ti letou parsonku, což je povahově úplně stejné jako jack rt

od 3měsíců na cvičáku, agility, manžel kolo, já běhání, výsledek poslouchá jen na cvičáku a agilitách, jinak je to neřízená střela lovící zvěř, cyklisty, běžce a vše co se hýbe, neovladatelná, neunavitelná, ma­sakr

měli jsme oba s manžela oba kdysi oba fenky cca 16let, byly to vychované fenky i bez cvičáku, ale byly to voříšci
tohle je nevychovatelné, pokud nejste profík

za mě - už bych si toto plemeno nepořídila

PetraJ
Kelišová 6734 příspěvků 06.03.17 08:33

Šílená kombinace. :lol:

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 06.03.17 18:06

Holky děkuji za názory, takže asi tyto dvě plemena dají člověku dost zabrat..
Chtěli bychom ještě jednoho pejska, aby měla naše fenka kamaráda. Ale J. R. asi nebude dobrá volba k bíglu.. tak potom jakého?

MartinaIrena
Extra třída :D 10216 příspěvků 06.03.17 18:09

Taky myslím, že je to hlavně o výcviku a správné socializaci. Vybírala bych rozhodně toho nejklidnějšího z vrhu.

Conulka
Závislačka 3756 příspěvků 06.03.17 20:53

Já bych si vybrala japonskýho nebo nějakýho malýho špice - chytří, neuštěkaní, přizpůsobivý atd, dneska o nich vyšel článek na idnes
 http://hobby.idnes.cz/…azlicci.aspx?…

po švihnutý parsonce bych ocenila něco klidnějšího, k vám doporučuju pejska k fence a při výběru vzala sebou bíglici, ať se sama projeví jak se jí to líbí, třeba si vybere i konkr. štěně

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >