Bio - urychlovač opálení

493
25.6.13 20:54

bio-urychlovač opálení

Holky,

znáte prosím biourychlovač opálení?? Dneska mi o tom říkala kamarádka, že se chráníte vyšším faktorem, ale přitom se i opálíte.. slyšely jste už o tom?

není to zase nějaký reklamní tah???

máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3400
25.6.13 21:11

Neslyšela jsem, ale ja opalování neriskuji vubec. Ale objevila jsem samoopalovací krém, ktery
nedela fleky a krasnou barvu. Jmenuje se Fake bake. Kdyžtak koukni na netu a mas opaleni za 5 minut vyresene :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
25.6.13 21:34

@Barusak78 tak jsem se koukla, a jelikož nestojí dvě stovky tak se tě zeptám ;)

Máš to mléko nebo ten spray, jak a čím jsi obrušovala/pelingovala tělo před aplikací. Jde to koupit v obchodě nebo jen přes net?

Děkuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4933
25.6.13 21:41

@Barusak78 koukala jsem na to…to vypadá zajímavě. a fakt bez skvrn??? a jaký ten vyrobek myslíš když to chci jen na nohy?? děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
25.6.13 21:59

@Jasněnkaa Já ti poradím s tím peelingem - dělám si domácí, takže zadarmo a super účinek - smícháš mletou kávu s olejem (může být i rostlinný, já to dělám s dětským olejíčkem). krouživými pohyby nanášíš na celé tělo, jakoby tu kůži masíruješ, pak opláchneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
25.6.13 22:05

@Daduka děkuju :kytka: já tu nějaký peeling mám, ale s tou kávou to musí nádherně vonět, zajímavý :palec:

@zrzule23 mě by taky stačilo na nohy, ten zbytek není tak hrozný, ale ty nohy :roll: už jsem v průběhu let vyzkoušela asi 4 nebo 5 druhů a ze všech jsem byla flekatá :think:

• Citovat
  • Nahlásit
4466
25.6.13 22:06

@Jasněnkaa hlavně, kofein je i na celulitidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
25.6.13 22:14
@Žirafátko píše:
@Jasněnkaa hlavně, kofein je i na celulitidu

blbý, že teď nevím jestli si děláš prdelky a nechci to skočit na špek :think: :nevim: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4466
25.6.13 22:16

@Jasněnkaa :lol: smutný, ne, nedělám si srandu, kofein je na celulitidu zázrak, je to vidět hned po první aplikaci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
25.6.13 22:22

Mám ten sprej Flawless. V balení jsou i rukavice a takova natiraci rukavice. A fakt ani flek a super barva. Objednala jsem take pres net. Peeling mam nejaky z DM z jejich rady Balea.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
25.6.13 22:28
@Žirafátko píše:
@Jasněnkaa :lol: smutný, ne, nedělám si srandu, kofein je na celulitidu zázrak, je to vidět hned po první aplikaci ;)

takže jak to nevyjde, tak uvidíš…

@Barusak78 děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
3400
25.6.13 22:28

@zrzule23 Já to původne chtela take jen na nohy, ale když jsem uvidela tu barvicku tak hned byl i na rukou a obličeji :D jo a taky nesmrdi jak jine samoopalovaky. Na YouTube jsou i nejaka videa jak na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
25.6.13 22:30
  • Citovat
  • Nahlásit
4466
25.6.13 22:30

@Jasněnkaa naplácáš mi? :dance: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit