Bleší trh - Liberec

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
dalmatinka2004
6.5.11 22:26

Bleší trh

Ahojte maminky, :-)
nakupujete někdo na bleších trzích? Funguje tohle ještě někde? Jsem z Liberce a zajímalo by mne, zda tady u nás nebo někde poblíž takový blešák bývá? Ideálně teda s dětským oblečením, ale třeba i takový ten obecný se vší možným?
Díky za postřehy. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
zuzukaa
6.5.11 22:31

ahoj snad nebude vadit ze pisu ale ja chodim na trh sice v anglii ale chodim :mrgreen: hodnekrat sem se tam pekne nachytala takze us tam nekupuji zadne veci jako vysavace telefony atd clovek muze mit stesti a nekdy narazi na dobre veci ale vetsinou je to podfuk :mrgreen: obleceni tam nekdy nakupuji a super nekdy i lepsi nes v obchodech :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
914
6.5.11 22:45

V Liberci je kazdy mesic na parkovisti u tipsport areny. Vzdy tam maji ceduli s datumem kdy se bude konat dalsi.
Sama jsem tam jeste nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17225
6.5.11 22:48

Ahoj, u nás ve městě i ve vedlejším funguje bleší trh s dětským oblečením a dětskými věcmi (hračky, kočárky, autosedačky…) v mateřském centru 2×ročně. Vždy jeden týden na začátku jara a jeden týden na začátku podzimu. Zkus se poptat u vás ve městě v MC :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3576
7.5.11 09:49

Ahoj, ja byla asi 2× tady v Praze v Kolbence a muzu rict, ze teda nic pro mne. :nevim: Jediny co jsem odtud si odnesla byli avivaze z Nemecka, ty teda jsou fakt super, ale novy boty za 70kc nebo prosly potraviny, to teda nic pro me. Hrabarna z druhy svetovy, takze za mne ne-e.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14721
7.5.11 09:53

Jsem z Brna a tady fungují dětské burzy. Chodím na Lesnou, kde se koná dvakrát ročně. Pořádá ji jedna MŠ (nebo ZŠ? :think:) Ceny oblečení stanoví maminky samy, takže se dají koupit skvělé věci třeba za 20 Kč :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14856
8.5.11 18:23

Jeslti si z liberce, nevyplatilo by se ti zajet za hranice do německa a pokouknout tam? Určitě v Žitavě něco bude. .
Já chodím pravidlně, a nosím domů fakt skvosty za pár euro. Často hodně značkový oblečení a zachovalý! V čechách jsem ale nikdy nebyla, tak nemám srovnání, ale když srovnám MMB a třeba dětský sekáč v čr, tak se to s tím německým nedá moc srovnávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
9.5.11 13:52

Tak u areny se bude dalsi blesi trh konat 14.5. Tak se tam mrkni.
Jinak jsem se taky uplnou nahodou byla podivat na trhu v Drazdanech 8-o No neni to moc pro me. Obleceni tam nemeli vubec. Ale treba jedna pani mela Lego Duplo a jine hracky. Ale nic moc levneho to nebylo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Blanche72
19.6.11 23:37

Ahojky. Také jsem se pídila po informaci. Bleší trhy snad každou 2.a 4.sobotu v měsíci až do konce listopadu v Liberci Vratislavicích v areálu pivovaru . :-)

• Citovat
  • Nahlásit
2
21.11.11 12:38

Ahoj holky, já jsem hledala nějaké dětské blešáky v Praze a našla jsem jen jeden. Muzete si tam sama všci prodávat…pěkně jsem se tam vyblbla :lol: Konají se v centru Kroužky na vltavě. Mívají to v programu, nebo mi napište a ja vam dam info- jsem tam už zaregistrovaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Blanche72
21.11.11 12:57

V Liberci je kazdy mesic na parkovisti u tipsport areny. Vzdy tam maji ceduli s datumem kdy se bude konat dalsi.Ty cedule visí na růz místech v LBC.Je to 2 soboty v měsíci.
Oblečení tam trochu bylo , ale nic moc, jinak se tam dá koupit skoro vše, i čerstvé koláče :-). Někdo jezdí nakupovat už na 7h-kamarádka, aby mu hezké kousky nevyfoukli, ale pravda je , že všichni prodejci tak brzy nejezdí, takže je to asi jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
2
21.11.11 13:04

Tak tady jsou to jen dětske trhy a s jinýma věcma se tam nesmí. Jen ještě těhotenské a tak… Je to fajn, protože mám spoustu věcí po dětech a na internetu to trva dýl, musí se to fotit a pak jít na poštu :-? Zbavia jsem se v jeden den skoro vseho a manzel hledal děti vedle na hristi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
20.7.13 11:56

Chcela by som sa spytat organizovali ste niekto niekedy v zivote blsi trh? Co vsetko je k tomu potreba zariadit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat