Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Uf dekuji za uklidneni. Ja sama jsem alergicka na ovada a vosu. A to tak ze u sebe neustale musim nosit epipen, jinak by mi hrozil anafylakticky sok. Toz to to asi chudera zdedila po me. Od kdy se muze na alergologii na testy? Mala ma 20 mesicu.
@esterka03 píše:
Uf dekuji za uklidneni. Ja sama jsem alergicka na ovada a vosu. A to tak ze u sebe neustale musim nosit epipen, jinak by mi hrozil anafylakticky sok. Toz to to asi chudera zdedila po me. Od kdy se muze na alergologii na testy? Mala ma 20 mesicu.
já myslím, že naprosto v klidu se můžete objednat už ted minimálně na radu..ale ten komár povětšinou dělá jen ty fleky svědí a pálí a bolí na dotek ale fenistil gel a kapičky to istí
Už jsem byla zoufalá, každou noc se mi objevil nový štípanec, který byl veliký jako dlaň. Když mě uviděl u rodičů soused - včelař- přinesl mi Propolis, aby si to s tím potřela. Já do večera měla po problému. Za mě jedině Propolis.