Bodnutí, nevím čím, zřejmě komár či muška

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2133
14.9.16 20:51

Uf dekuji za uklidneni. Ja sama jsem alergicka na ovada a vosu. A to tak ze u sebe neustale musim nosit epipen, jinak by mi hrozil anafylakticky sok. Toz to to asi chudera zdedila po me. Od kdy se muze na alergologii na testy? Mala ma 20 mesicu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
14.9.16 22:50
@esterka03 píše:
Uf dekuji za uklidneni. Ja sama jsem alergicka na ovada a vosu. A to tak ze u sebe neustale musim nosit epipen, jinak by mi hrozil anafylakticky sok. Toz to to asi chudera zdedila po me. Od kdy se muze na alergologii na testy? Mala ma 20 mesicu.

já myslím, že naprosto v klidu se můžete objednat už ted minimálně na radu..ale ten komár povětšinou dělá jen ty fleky svědí a pálí a bolí na dotek ale fenistil gel a kapičky to istí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2133
14.9.16 23:44

@jdukolem diky za radu :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
115
15.9.16 07:37

Už jsem byla zoufalá, každou noc se mi objevil nový štípanec, který byl veliký jako dlaň. Když mě uviděl u rodičů soused - včelař- přinesl mi Propolis, aby si to s tím potřela. Já do večera měla po problému. Za mě jedině Propolis.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2133
15.9.16 09:22

@Dvojk super, diky za tip :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek