Bojím se IVF - co byste volily?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
Anonymní
7.8.18 19:26

@Tarey děkuji za radu, to jsem ani nevěděla, že jde… on je totiž hlavně problém v komunikaci.. :,(

  • Upravit
9
7.8.18 19:39

To chápu. Popravdě jsem taky spoustu věcí od doktorky nepochopila. Jim asi nedochází, že člověk vůbec neví, která bije a je to moc informací, moc rychle. Že ne každej to má předem prostudovaný… My máme v CARu bezva sestřičky, pokaždé, když jsem se začala tvářit totálně zmateně, tak mi to vysvětlily v lidské řeči… Nebo jsem se jich doptala, když mi dávaly léky/braly krev, tam už doktor nebyl ;-)

Ale opravdu to není nic hrozného. První transfer se nám nepovedl, každopádně mi to nenarušilo cyklus. Dostala jsem to v termínu a další měsíc normálně běžná ovulka atd ;)

  • načítám...
20878
10.8.18 22:13

Dobrý večer,

diskusia bola na žiadosť zakadateľky zamknutá.

Ďakujem za pochopenie. :kytka:
adminka Karin

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.