Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
To chápu. Popravdě jsem taky spoustu věcí od doktorky nepochopila. Jim asi nedochází, že člověk vůbec neví, která bije a je to moc informací, moc rychle. Že ne každej to má předem prostudovaný… My máme v CARu bezva sestřičky, pokaždé, když jsem se začala tvářit totálně zmateně, tak mi to vysvětlily v lidské řeči… Nebo jsem se jich doptala, když mi dávaly léky/braly krev, tam už doktor nebyl ![]()
Ale opravdu to není nic hrozného. První transfer se nám nepovedl, každopádně mi to nenarušilo cyklus. Dostala jsem to v termínu a další měsíc normálně běžná ovulka atd ![]()
Dobrý večer,
diskusia bola na žiadosť zakadateľky zamknutá.
Ďakujem za pochopenie. ![]()
adminka Karin
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Tarey děkuji za radu, to jsem ani nevěděla, že jde… on je totiž hlavně problém v komunikaci..