Bojím se odejít z práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 21:47
Bojim se odejit z prace

Bojim se odejit z prace, kde mne to stve. Mam jinou, snad lepsi nabidku, ale bojim se novych lidi. Ze nezapadnu, ze mi to budou davat sezrat. Spatne snasim novy kolektiv kde jsem sama. Jsem uzkostny clovek, takze je to pro mne peklo. Novou praci jsem uz odkejvalaba ve stare dala vypoved, ale ta vypovedni doba mne proste nici protoze mam cas premyslet nad mym strachem.

Reakce:
Melaanie
Stálice 65 příspěvků 16.08.19 21:50

Pokud nejsi spokojená tam kde jsi tak bych odešla. Také nemám ráda nový kolektiv a seznamování, ale občas se člověk musí překonat a myslím si, že každá změna je k něčemu dobrá. Ničeho se neboj, určitě to v nové práci bude lepší, než kde jsi nyní.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 16.08.19 21:54

Proc nad tim vubec premyslite? Jdete za lepsim a jeste budete vymyslet hovadiny. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 21:54

@Melaanie ja vim, ja si to take rikam ale ten strach je sileny. Mozek mi jede na plny obratky a furt si rikam pro a proti. Proste mam v hlave ze je lepsi zustat nekde kde mne to stve ale je to,,bezpecny" nez zkouset nove a cekat zda ostatnim padnu do oka nebo ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 21:55

@Cenarius nemusite byt hned zla. Pokud mne nedokazete pochopit ani poradit tak prosim nekomentujte. Dekuji.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 16.08.19 21:57

Snad každý se bojí nové práce nových lidí atd

zu.syk
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 16.08.19 22:01

Tak už jsi dala výpověď, tak není co řešit, ne? :nevim:
Neboj, víš, co se říká: Strach má velké oči :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:06

@zu.syk dala.. a sef mne furt premlouva, takze mi to komplikuje. Pridava penize. Ale kvuli tomu ani tolik neodchazim. Spis kvuli praci jako samotne a kolektivu(pracuji pribuznym ktery je alkoholik a ja to nezvladam) ale mas pravdu, jde jen o strach. Racionalne vim ze je cas udelat zmenu nebo se zblaznim.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 16.08.19 22:12
@Anonymní píše:
@zu.syk dala.. a sef mne furt premlouva, takze mi to komplikuje. Pridava penize. Ale kvuli tomu ani tolik neodchazim. Spis kvuli praci jako samotne a kolektivu(pracuji pribuznym ktery je alkoholik a ja to nezvladam) ale mas pravdu, jde jen o strach. Racionalne vim ze je cas udelat zmenu nebo se zblaznim.

Tak to máš pravdu, vážně ti to neusnadňuje :think:
Zase ale, určitě nejde o nějaké zbrklé rozhodnutí, víš, proč chceš odejít, tak je třeba si za tím stát… a nemysli si, podobné změny (nová práce, nový kolektiv) málokdo očekává úplně v klidu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:22

@zu.syk diky za podporu ;)

Amalthea
Závislačka 3506 příspěvků 16.08.19 23:15

Chceš-li změnu, musíš pro to něco udělat a riskovat. Samo se většinou nic k lepšímu nezmění. Já měnila práci dvakrát, poprvé částečně a asi jsem trochu litovala, podruhé kompletně, úplně jiná oblast práce, mimo můj obor, totální nejistota, celá rodina stála proti mně, všichni nejlíp věděli, co bych měla dělat, ale já to prostě dělat nechtěla a zariskovala jsem a je z toho pro mě práce snů, kterou mám fakt hodně ráda. Takže do toho, ten risk tam bude vždy, ale je to základní předpoklad k tomu, aby jsi byla spokojenější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 00:24

Stejná situace jako u partnera. Má ADHD, u bývalého zaměstnavatele pracoval od promoce. Výpověď dal kvůli dojíždění a flexibilní pracovní době (potřebujeme po-pá).
No, stará práce ho ničila psychicky i fyzicky, ale ve výpovědní lhůtě taky bilancuje, zda to bylo dobré rozhodnutí. Ví, že bylo, ale bojí se stejných věcí jako Vy. Zda zapadne, bude to umět, nebude to stejně vyčerpávající jako stará práce…
Z naší zkušenosti to chce zabavit mysl, aby nevymýšlela katastrofické scénáře. Dostat se do psychické pohody, aby se člověk na poslední den v práci těšil. Držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 08:10

Dekuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama