Bojím se že jsem těhotná na ha

Anonymní
3.7.20 11:39

Bojím se že jsem těhotná na ha

Dnes mi má přijít ms, normálně mi chodí okolo 9/11 ráno, ale teď pořád nic. Čípek mám vysoko a otevřený, měkký. Mám dost výtok, ale podobný takovému tomu „neplodnému“, ale i lehce táhlý. Vím že antiko snižuje dost věcí, na začátk nového plata jsem byla s přítelem v Praze, plato jsem měla v peněžence a bylo dost horko, bojím se aby nebyla nějak poškozená, kvůli teplotě. (Od toho dne jsem měla sex dva dny a přítel vytahoval, pak už byl jen s kondomem) Lehce se bojím, abych nebyla těhotná. V 3. týdnu jsem měla průjem, ale ten byl 2 týdny po styku. (Den po průjmu jsem měla den bílkový hlen a čípek jako před ms, ale s dalšími prášky se to srovnalo) Beru Lindynette 20. Co myslíte?

Ptám se hlavně kvůli tomu jestli někdo nemá podobnou zkušenost, vím že je to takové věštění.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

852
3.7.20 11:49

Pokzd jsi nevynechaka tabletu, tak na 99% tehotna nejsi. Jakoze obvykle do 11:00 distavas menses a uz 11.39 zakladas diskusi, jestli pres HA nemuzes byt tehotna? Trochu ulet, ne? Jeste me neprestava fascinovat ten trebd, jak si zensky furt prohmatavaji delozni cipek…ten vytok mas nejspis z toho, te di tam hrabes… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4966
3.7.20 12:02

Ježiši to je standart si tam furt hrabat a zkoumat co ze mě teče? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
3.7.20 12:04

Pokud bereš pravidelně, tak těhotná nejsi. A nehrabej si prosím tě zbytečně dovnitř, akorát si tam zaneseš infekci. Chápu, že je to teď moderní všem popisovat čípek a hlen, ale člověk nemusí držet krok ve všem. Pokud máš strach, kup si těhotenský test, budeš vědět hned, na čem jsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3305
3.7.20 12:47

Otevřený čípek fakt neznači těhotenství, naopak, v těhotenství je uzavřený. Pokud bereš prášky tak jak mas, není důvod se obávat. A nehrab si tam, nebo něco chytnes. A tělo není stroj, MS může přijít klidně za dva dny ve 20.00. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
3.7.20 12:48

Těhotná nebudeš, když bereš pravidelně antikoncepci. Jen k těm ostatním rýpavým narážkám na kontrolu čípku. Myslíte si, že prsty jsou špinavější než mužský penis? :think: Pochva je dělaná na to, aby se tam mohlo něco strkat, z umytých rukou fakt ještě nikdo infekci nedostal a z toho, že si zkontrolovala paní čípek, výtok určitě nemá. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3305
3.7.20 12:53
@Xsvel píše:
Těhotná nebudeš, když bereš pravidelně antikoncepci. Jen k těm ostatním rýpavým narážkám na kontrolu čípku. Myslíte si, že prsty jsou špinavější než mužský penis? :think: Pochva je dělaná na to, aby se tam mohlo něco strkat, z umytých rukou fakt ještě nikdo infekci nedostal a z toho, že si zkontrolovala paní čípek, výtok určitě nemá. :roll:

Až na to že si 90% lidi ani ruce umýt neumí. Ruce celý den používáš, penis snad ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
3.7.20 12:58

@mackA159 to je stejně zajímavý, jak se dá z úvodních pár vět zakladatelky zjistit, že je to prase, co si neumí umýt ruce… A penis se celý den nepoužívá k močení? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4403
3.7.20 13:08
@Xsvel píše:
@mackA159 to je stejně zajímavý, jak se dá z úvodních pár vět zakladatelky zjistit, že je to prase, co si neumí umýt ruce… A penis se celý den nepoužívá k močení? :think:

Moč je sterilní, ale špína za nehtama moc ne. Na rukou je prostě největší bordel ať si kdo chce co říká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
3.7.20 13:22

@JancaS84 to je asi pravda, ale proto vagina funguje tak jak funguje… Je vlastně samočistící díky prostředí, které v ní je. Navíc například prstění je považováno za celkem běžnou sexuální praktiky a nikdo se nad ní nezhnusuje, takže nerozumím tomu, proč by mě mělo znepokojovat to, že si někdo nahmatá čípek prsty. Podobným způsobem se aplikují i různé vaginální globule, tablety nebo třeba tampon. Taky si do vagíny musíte strčit prsty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3305
3.7.20 13:33
@Xsvel píše:
@JancaS84 to je asi pravda, ale proto vagina funguje tak jak funguje… Je vlastně samočistící díky prostředí, které v ní je. Navíc například prstění je považováno za celkem běžnou sexuální praktiky a nikdo se nad ní nezhnusuje, takže nerozumím tomu, proč by mě mělo znepokojovat to, že si někdo nahmatá čípek prsty. Podobným způsobem se aplikují i různé vaginální globule, tablety nebo třeba tampon. Taky si do vagíny musíte strčit prsty.

Funguje tak jak funguje? A proto většina ženských trpí opakovanými záněty, infekcemi apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
852
3.7.20 13:40

@Xsvel :lol: evidentne patris do skupiny „hmatacu cipku“, ze? :lol: Vsak at si jazdy dela, co mu libo jest. Kazdopadne vagina byla biologicky stvorena k tomu, aby se tam strkalo p.ero, nikoliv ruce, cili ta „spina“ na muzskem pohkavnim udu ma ponekud jine slozeni nez spina na prackach. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 13:41
@mackA159 píše:
Až na to že si 90% lidi ani ruce umýt neumí. Ruce celý den používáš, penis snad ne.

Ruce si před tím dobře myju, nehty mám krátké, uvědomuju si že si tam při špatný hygieně může někdo něco zanést, nejsem prase :D normálně si tam nesaham, ale přišlo mi to jako pomocná informace, protože to taky něco značí.
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
6620
3.7.20 13:44

Já hlavně nechápu že zkoumáš hlen a čípek když bereš HA. Zjisti si co to znamená. Nemáš ovulaci ani menstruaci (krvácení při pauze HA není menstruace jako taková). Takže změny čípku a projevy cyklu u tebe nefungujou. Protože to blokuje HA :nevim:
To co děláš by mělo význam kdybys HA nepoužívala, pak by to bylo k něčemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
3.7.20 13:58

@kalie evidentně ráda při svých tezích používáš předsudky. :palec: Nepatřím, můj čípek mě nikdy nezajímal, protože já osobně bych z něj nic nepoznala, sahám si do vagíny, když tam potřebuji něco zavést, jen mi ta zdejší hysterie spojená s prsty ve vagině přijde prostě zbytečná. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama