Bolest bricha v 4. tydnu tehotenstvi

4.10.07 10:52

Bolest bricha v 4tt

Ahoj holky,
jsem strasne vydesena, jsem ve 4tt a boli me bricho, trosku jako MS, ale obcas me i bodaji vajecniky a PORAD to citim. Mam i zlutohnedy vytok, ale zanet nemam, ani mocaku ne. Potratim nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

967
4.10.07 11:29

Asi bych šla k doktorovi. To nevadí, že špiníš, i tak tě prohlédne. Jinak se někdy dává na podporu těhu nějaký ten progesteron (také ho beru), pak by se nemělo špinit. Ale samozřejmě jen pokud je vše ok. Doktor ti nabere hormony a hned bude chytřejší. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
4.10.07 13:17

MadGirl to je normalni v takovem brzkem stupni tehu-to se ti roztahuje deloha ktera se pripravuje na miminko.
A ja mela take hnedy vytok.
Ale rozhodne nepotratis tak sup sup pryc s tema negativnima myslenkama!!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
4.10.07 14:58

Jo jo Jennifer má pravdu mě taky šíleně bolelo břicho už 4 dny před MS a trvalo to vlastně do ponělka cca 14dní ted jsem 6tt a od pondělka tuk tuk zatím nic:o) nahnědlý výtok jsem měla taky, ale jen jeden den, může to být překrvením čípku, nebo zahnizdovanim mimíska:o)
Dej na svůj vnitřní pocit ,jak se cítíš, a pokud by se jednalo o krvácení tak už bych asi navštívila dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
4.10.07 16:39

Luciku ja to mela presne tak..A stejne i pri minulym tehu..Par dnu pred ms boleni bricha jako by ms mela prijit,pak i ten nahnedly vytok a taky jsu asi v 6tt..Dnes jsem byla na krev,test mi potvrdil tehu a pristi tyden jdu na KO.
Tak vidim ze se asi budeme vidat ve stejnem tehu mesici :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
4.10.07 17:06

Ahoj holky, přidávám se do klubu…
Poslední MS jsem měla 1.9., 1. října byly na testu dvě tlustice … Mám taky strach, aby něco nebylo špatně (nepociťuju žádné příznaky, i když dneska mi už začíná být nadějně blivno:))))
U doktora jsem nebyla, chtěla jsem vydržet aspoň do 7. týdne … Bojím se hlavně mimoděložního těhotenství …poznala bych to nějak? A poznal by to takhle brzo doktor?
Jinak k dotazu - myslím, že mírná bolest břicha (jako před MS) je naprosto normální, souvisí to s tím, jak se děloha roztahuje. Ale nějaké prudké bolesti by mohly signalizovat právě to mimoděložní těhotenství…

Tak nám všem přeju, ať se zárodky drží a rostou a ať se můžeme v červnu chlubit miminky:)

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.10.07 08:23

Jennifer na tyto stránky chodím jen pro radu a nebo občas poradit. Nenašla jsem tady diskuze podle měsíce narození asi jsem málo hledala :( Jinak ale chodím na rodinku na červen 08 kdyby ses chtěla třeba přidat tam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
5.10.07 08:42

Luciku stejny mesic je tady na strance dole v sekci stale diskuze-stejny mesic porodu.Ja jsem jinak na rodine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.10.07 09:17

ale na červnu 08 nejsi né??? No jsem tam už přes 3 týdny tak se mi nechce rozjíždět nějakou jinou diskuzi, ani bych hlavně nestačila přispívat. Ale mrknu se jen tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
5.10.07 09:19

tady jeste ta diskuze neni zalozena -asi je moc brzo a ja do zadne diskuze jeste nechci protoze mam strach kvuli minulemu tehu ktere dopadlo spatne.Hledala jsem te na rodince ale asi spatne.je to na rodinka.cz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.10.07 10:52

Jeni je to na rodina.cz diskuze podle narození červen 08 je tam i spousta holek co ještě čekají na //. Přezdívka Lucík21+.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
5.10.07 12:09

Luciku ja to tam proste nemuzu najit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.10.07 12:52

http://www.rodina.cz/…se/novep.asp?…

tak zkus tenhle odkaz kam tě to dovede, měla bys být přímo u nás.

Jinak rodina.cz, v levo v zelené části je diskuze klikneš a pak nahoře na liště jsou různé nabídky např. podle nrarození, podle regionu,… je to taková šedivá lišta musíš na to kliknout no a pak se dostaneš do nabídky měsíců a let tam zadáš červen 08.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.07 15:16

Cau holky,
tak jsem se po 4 dnech vratila z nemocnice, nechali si me tam. Mimodelozni to neni a dnes jsem videla bublinu na utz. Pristi tyden snad bude srdce. pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
7.10.07 19:20

ahoj

a proc si te tam nechali?Nejake problemy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama