Bolest břicha v těhotenství v termínu menstruace

118
7.10.19 06:48

Bolest břicha v těhotenství v termínu menstruace

Dobrý den, jsem v 9 týdnu těhotenství. Včera mě začalo pobolívat břicho jako bych to měla dostat. I ten pocit jako by ms měla přijít je stejný. Zítra bych měla termín ms. Je to takhle na začátku těhotenství normální? Nechci zbytečně plašit a běhat po doktorech. Je to moje první těhotenství tak mě sebemenší píchnutí děsí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1066
7.10.19 07:09

Ahoj :) já jsem v 15tt a dělá mi to :) může to byt i zvětšování dělohy :) kdyby to náhodou nepřestalo tak si raději zajdi k doktorovi :) A gratuluji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 07:13

@ziniik jo taky jsem to měla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
7.10.19 07:55

Děkuji, se mi ulevilo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
7.10.19 08:17

Mně to moc nesedí.. 9 týden těhotenství a zítra máte termín MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 08:17

Já dokonce i špinila v době kdy měla přijít ms (v 9 týdnu) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5396
7.10.19 08:28

@dendishek zminuje pocit bolesti bricha stejne jako kdyz ma dostat menstruaci…ale je tehotna…jen porovnavala ty bolesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
7.10.19 08:42
@Pavlička píše:
@dendishek zminuje pocit bolesti bricha stejne jako kdyz ma dostat menstruaci…ale je tehotna…jen porovnavala ty bolesti

Ano, ano, to chápu. Jen žiju v domnění, že v době MS se jedná o cca 5.-6. týden těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
7.10.19 08:45

@varenevejce To by mě asi kleplo. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
7.10.19 08:47

@dendishek Minulý měsíc jsem to měla úplně stejně. Bolesti jako na ms, ale nepřišla. Zítra bych ji dostala kdybych nebyla těhotná a zase mám ten pocit, že každou chvíli přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 15:03

@dendishek Jedná se o druou zmeškanou Ms :). @ziniik Však jsem taky hned volala na gyndu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7545
7.10.19 15:12

@ziniik ano je to normální měla jsme to nejvíce do 14tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
7.10.19 18:10

@varenevejce Já jsem nechtěla hysterčit, radši jsem se šla zeptat zkušenějších. :D Nečekala Jsem, že mě vše tak bude děsit. : :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.19 19:37

@ziniik Prý je to normální, mi říkal gynekolog teda :D. Zašpinila jsem asi půl dne, ani to ne, nešlo ani o čerstvou krev, spíše fakt špinění :). Snažím se být v klidu a nestresovat se, i když tohle jsem v prvním těhotenství nezažila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
8.10.19 20:31

@varenevejce Já jsem zase ze všeho fakt vystrašená. Je to první těhotenství. V květnu mi na laparoskopii diagnostikovali endometriozu a téměř nefunkční vaječníky. Doporučili mi co nejdříve otěhotnět, ale moc šancí, že to půjde přirozeně mi nedávali. Jsem strašně moc ráda, že to vyšlo. Už i proto se asi tak moc „pozoruju“ :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama