Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Oudrey Obrovský stres, který sem si snažila nepřipouštět…Děkuju že jste na mě mysleli ![]()
@maminka189, a bylas na tom CT?
To jsem moc ráda, že píšeš a ještě taková dobrá zpráva.
Vůbec se není co divit - máš hrozně těžký období krz onemocnění a povahu tvojí dcerky. Moc tě obdivuju.
Nicméně ale neodsunuj se na vedlejší kolej a nepřehlížej vlastní signály těla a duše. Vím, že děti jsou všechno a člověk by se pro ně rozkrájel a radši nechá řezat 100× sebe než 1× svoje dítě, žejo… ale prostě zdviženej prst a „tytyty“, nezahrávej si, děti tě tu budou potřebovat ještě nejmíň 50 let, tak se podle toho už dneska chovej
(což říká pravá
ale já jsem v tom byla extrém)
@maminka189 tak to je moc dobre, ze je to nakonec v poradku! ![]()