Bolest v podbřišku 4. den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 17:37
Bolest v podbřišku 4. den

Ahoj, vím, že je tady už hodně takových diskuzí, ale nic z toho není úplně můj případ.

Už čtvrtý den mě bolí v podbřišku.. občas mě píchne na levé či na pravé straně, ale jinak mě to bolí hlavně uprostřed a docela dost. Když ležím tak je to ok, jen občas se stane, že to bolí i v klidu. Nejhorší je to při pohybu (chůze, při sedání a vstávání) a bolí mě to i při pohmatu. Mám hlenovitý, průhledný výtok bez zápachu. Jsem 8 měsíců po porodu a ms jsem ještě neměla. Nemá s tím někdo zkušenost? Samozřejmě si zajdu k dr. ale momentálně je nemocný.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 18:59

Podle mě by to mohla být ovulace

Judithkaj
Nováček 25.02.17 19:01

Nemůžeš být těhotná?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:26
@Anonymní píše:
Podle mě by to mohla být ovulace

To mě první den taky napadlo, ale že by bolest při ovulaci trvala tak dlouho? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:29

@Judithkaj Úplně s jistotou to říct nemůžu, ale spíš ne. Navíc takováhle bolest by v těhotenství asi nebyla moc normální

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 25.02.17 20:39

Tipla bych ovulaci, já měla po dětech velmi výrazně bolesti před ovulaci, 5-7 dnů, pak konečně folikul prasknul a byl z hodiny na hodinu klid. Některé ženy mívají naopak bolesti po ovulaci, kdy je tlačí volná tekutina uvolněná z folikulu.

Pokud by to do pondělka nepřestalo, šla bych s ranní moci k druhému či alespoň do lékárny koupit testovací papírky na přítomnost krve a bílkoviny v moči, jestli to není zánět močáku. Při té příležitosti bych tam strčila i tehutest.

Trvalo mi cca 3 roky po posledním porodu, než predovulacni bolesti jakžtakž vymizely, teď už cítím jen lehké tlaky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 21:19

@Helileli Zánět močáku jsem teda nikdy neměla, ale to by mě to břicho nejspíš bolelo pořád, že? Je právě divné, že ty bolesti nemám úplně celý den :think:

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 25.02.17 21:33
@Anonymní píše:
@Helileli Zánět močáku jsem teda nikdy neměla, ale to by mě to břicho nejspíš bolelo pořád, že? Je právě divné, že ty bolesti nemám úplně celý den :think:

Nemusí to nutně být, mně kdysi zánět začal bolestmi do zad, občasnými. Vlastně jsem tehdy měla skoro týden ruzne obtíže, ne čurací, teprve pak se to rozjelo se vší parádou.
Ale tipují spíš tu ovu, zítra, nejpozději v pondělí budeš mít pokoj a za 14 dnů na to dorazí mrcha, zkontroluj zásoby vložek a tamponu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >