Bolest v podbřišku a taky bolest zad

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 23:01

Bolest v podbřišku a taky bolest zad

Ahojte všichni, chtěla bych se vám svěřit s mým problémem. Už od začátku prosince mě bolí břicho tak nějak všude, ale nejčastěji v podbřišku. Je to taková tupá a nepříjemná bolest, která mi jde až do zad. Nebo od zad do podbřišku, těžko říct. Byla jsem s tím před Vánoci na pohotovosti, kde mi vzali krev, moč a byla jsem na ultrazvuku a nic se nenašlo. Těhotná tedy být nemůžu, testy jsem si dělala tři a všechny negativní, menstruace je normální a navíc jsem poslední pohlavní styl měla na konci září, takže by ultrazvuk určitě něco ukázal :lol: :lol: Nevíte, čím by to mohlo být? Stres, málo pohybu, špatné držení páteře? Už nevím, co s tím a trápí mě to.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
161
14.1.22 01:49
@Anonymní píše:
Ahojte všichni, chtěla bych se vám svěřit s mým problémem. Už od začátku prosince mě bolí břicho tak nějak všude, ale nejčastěji v podbřišku. Je to taková tupá a nepříjemná bolest, která mi jde až do zad. Nebo od zad do podbřišku, těžko říct. Byla jsem s tím před Vánoci na pohotovosti, kde mi vzali krev, moč a byla jsem na ultrazvuku a nic se nenašlo. Těhotná tedy být nemůžu, testy jsem si dělala tři a všechny negativní, menstruace je normální a navíc jsem poslední pohlavní styl měla na konci září, takže by ultrazvuk určitě něco ukázal :lol: :lol: Nevíte, čím by to mohlo být? Stres, málo pohybu, špatné držení páteře? Už nevím, co s tím a trápí mě to.

Ahoj, no myslím si, že by sis určitě měla zajít na gynekologii. Tam přece jen budou vědět více než na pohotovosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
14.1.22 07:48

Bude to nejspíš zánět močového měchýře. Dokáže být opravdu krutý. Taky by to mohl být vejcovod a nebo slepak. Nic dalšího mě teď nenapadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat