Bolest v podbřišku v den menstruace - test pozitivní

16
24.5.21 09:20

Bolest v podbřišku v den menstruace test pozitivní

Dobrý den chci se zeptat dnes bych to měla dostat ráno jsem si dělala test a byl pozitivní můžu to ještě dostat když mě poboliva v podbřišku jako při MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1407
24.5.21 09:22

Můžeš a nemusíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
24.5.21 09:22

Ano, začátky jsou nejisté a může odejít s opožděnou ms. Ale ta bolest může znamenat i to, že se zvětšuje děloha, mám to i teď v 2. trimestru. Držím palce ať to dobře dopadne. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9664
24.5.21 09:24

Můžeš a nemusíš. Ale na začátku těhotenství muze břicho bolet jako by jsi to měla každou chvíli dostat. Děloha se roztahuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
24.5.21 09:54

Jasne, ze to muzes dostat.
Nicmene pokud mas pozitivni test, tak je vetsi pravdepodobnost, ze uz se ms nedostavi 🍀.
Bolesti na zacatku jsou uplne normalni.
Jednak prave proto, ze se zacina pripravovat deloha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
24.5.21 10:27
@Libuš1234 píše:
Dobrý den chci se zeptat dnes bych to měla dostat ráno jsem si dělala test a byl pozitivní můžu to ještě dostat když mě poboliva v podbřišku jako při MS?

A je to bolest nebo ‚divny tlak‘? Ja myslim, ze je to uplne v pohode, jen se vic sledujes, tak ti to pripada intenzivnejsi. Nemely by to byt samozrejme křeče, ale jinak priznaky jsou takhle brzy spis menstruacni nez tehotenske. Neboj :hug: u me ty tehotenske priznaky (nevolnosti, unava) zacaly vzdycky az v termin te dalsi ms :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
24.5.21 11:11

@FlorenceF Jenkins je to takoví pícháni v podbřišku prsa mě bolí už třetí den zatím jsem to nedostala tak uvidím do konce měsíce u prvního jsem to měla jiné to mi bylo zle už první den co jsem to nedostala teď je mi celkem fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat